Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek gáz, ha ilyen cipőt hord egy lány?

Figyelt kérdés

most vettem egyet és az összes férfiismerősöm leszólta...tényleg gáz? persze nem ilyen rikítórózsaszín, hanem fekete, csak nem találtam olyan képet


[link]


2010. júl. 6. 21:43
1 2
 11/19 Bellcross ***** válasza:
Neked tetsszen az a lényeg + ne a cipőről ítéljenek meg :)
2010. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
én sem venném fel és szerintem is csúnya,pláne a színe miatt,de ha te úgy tudod hordani hogy sugárzik belőled hogy jól érzed magad benne,akkor lehet hogy neked kifejezetten jól áll! :) tehát tudni kell hordani !
2010. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Fura kicsit de nem olyan gáz, mostanság kezd divat lenni az ilyen, na meg a gladiátor szandál is na az ronda !!!!!!!
2010. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mindenkinek gáz...nekem NAGYON IS TETSZIK!!!!
2010. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amúgy a fiúk nem fogják ezt nézni. Én csak reflexből dicsérem meg a nők cipőit, mert tudom, hogy szeretik, de amúgy le se szarom.
2010. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
wáá én is ilyet akarok :) nekem nagyon tetszik.. és szerintem a pasid nem a lábadat fogja nézni.. vagyis nem a cipődet :)
2010. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó néz ki,feketébe én is elfogadnám :)
2010. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
mellesleg nem vagyok egy olyan tipikus nőies nő...sötét föld színű cuccokban járok, meg szeretem az ilyen vastag pántokat mindenhol...pl karkötőnek is... eddig nem is nagyon érdekelt, tetszik e valakinek, csak már az összes rokonom leszólta(pasim,öcsém,anyósom....stb.), hogy elkezdtem gondolkodni :D
2010. júl. 6. 22:41
 19/19 anonim ***** válasza:
Rettenetes ez a "cipő"...
2010. júl. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!