Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Szerintetek gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szerintetek gáz, ha ilyen cipőt hord egy lány?

Figyelt kérdés

most vettem egyet és az összes férfiismerősöm leszólta...tényleg gáz? persze nem ilyen rikítórózsaszín, hanem fekete, csak nem találtam olyan képet


[link]


2010. júl. 6. 21:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
ejnye... én csajként mondom, hogy ez ocsmány.
2010. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem is rosz:)
2010. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
pedig nekem úgy tetszett amikor felvettem szoknyához :( meg kényelmes is....feketében is gáz?
2010. júl. 6. 21:46
 4/19 anonim ***** válasza:
Érdekes. Annyira azért nem ocsmány ha fekete.
2010. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem gáz, mert nem olyan az izlésem, mint neked.De szerintem a pasik nem a cipődet fogják nézni, hanem azt, hogy tiszta e vagy sem.
2010. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem tezszik.
2010. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
:D "nyugi, csak a cipődet nézik!":D Előző voltam, ezt nem lehetett kihagyni, bocsiXD
2010. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
:D kösz, utolsó, megnevettettél
2010. júl. 6. 21:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is csúnya:) De hát nem vagyunk egyformák:) Majd lehet pont az olyan fiúknak fog tetszeni, akivel hasonló a stílusotok:)
2010. júl. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát én is lány vagyok,de nekem sem tetszik és feketében sem lehet sokkal jobb.

Ha a pasik meg is nézik a cipődet,nem biztos,h az épp aktuális,divatos lábbeli be fog nekik jönni.

2010. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!