Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik ha egy normális srác merészen megbámulja őket pl a villamoson, metrón, v buszon?

Figyelt kérdés
Nem egyszer csináltam már ezt, és volt, hogy odaállt elém a nő, vagy csaj és úgy tett mintha nem látná, hogy bámulom, de közben pózokba állt, mutogatta a hajlatait. Viccesen hangzik, de ez most komoly, ránézésre tök félénk, normális lányok, és látszólag felizgulnak arra, ha nyílt szexualitással méregeted őket. És nem az útszéli melósok stílusával. csak szépen, elegánsan.
2010. júl. 6. 20:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

azt meg azért ugye tudjuk, hogy a kommunikációnk 90%-a a testünkkel történik. például a tekintettel. most

lehet úgy nézni egy lányt, hogy "szia kicsim, eszméletlenül gyönyörű vagy, ne haragudj, de nem tudok elfordulni erről"


és lehet úgyis hogy "jó a segge a sunának, de megdugnám b@szod" (ahogy az előttem szóló írta)


de az emberen ránézésre látszik, hogy a kettő közül melyik típus, és ha látszik, hogy nem a megbámulós akkor bizony felkelti a lány érdeklődését.. szerintem

2010. júl. 6. 20:51
 12/22 anonim ***** válasza:

En csipem, ha szemezodnek velem, illetve stirolnek:)Tovabba teljes mertekben ellenzem azt a velemenyt miszerint azok a lanyok akik pozitivan allnak hozza ezekhez a megnyilvanukasokhoz ringy.k, nem1 Miert lennenek azok??

22/L

2010. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
első vagyok....igen sztem teljesen igazad van kérdező...ha vki úgy bámul egy csajt h huu de megdugnálak akkor az zavaró és a legtöbb esetben elutasításra talál...viszont a másik esetben felkelti az érdeklődést
2010. júl. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nálam mindig az van, hogyha észreveszem, hogy bámul valaki, elnézek, és pár másodperc múlva beletúrok a hajamba, mert tudom, hogy még mindig néz :P hülye szokás, de ez van. mondjuk engem meg nem azért néznek meg, mert olyan fúdejócsaj lennék, hanem mert szép színes tarajom van meg piercingem. de akkoris jólesik!
2010. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
valami biztos van benned h minden csajnak teccik, hogy stírölöd őket...:D biztos cuki vagy :$
2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
lehet, hogy csak félreértem a helyzeteket.
2010. júl. 6. 21:31
 17/22 A kérdező kommentje:
lehet, hogy csak félreértem a helyzeteket. ezért tettem fel a kérdést.
2010. júl. 6. 21:31
 18/22 anonim ***** válasza:

hogyha biztosan tudom,h azért néznek, mert tetszem, akkor az nagyon izgat...bevallom őszintén :)


20/L

2010. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
szerintem ez természetes :)
2010. júl. 6. 21:53
 20/22 anonim ***** válasza:

én szeretem ha megnéznek az utcán vagy pl tömegközlekedésen.

ha egyfolytában néz és tetszik a srác előfordul, hogy zavarba jövök :$ és akkor elkezdek vigyorogni :D...

17L

2010. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!