Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik ha egy normális srác merészen megbámulja őket pl a villamoson, metrón, v buszon?

Figyelt kérdés
Nem egyszer csináltam már ezt, és volt, hogy odaállt elém a nő, vagy csaj és úgy tett mintha nem látná, hogy bámulom, de közben pózokba állt, mutogatta a hajlatait. Viccesen hangzik, de ez most komoly, ránézésre tök félénk, normális lányok, és látszólag felizgulnak arra, ha nyílt szexualitással méregeted őket. És nem az útszéli melósok stílusával. csak szépen, elegánsan.
2010. júl. 6. 20:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem:Dés nem vagyok k*va típus sem...de csak akkor ha a srác is bejön nekem:D
2010. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
ma két aranyos csajt néztem ugyanígy a megállóban és amikor felszálltak a villamosra odaálltak elém és a szebbik csaj, ahogy látta, hogy nem nyíltan, de stírölöm a geometriáját, még közelebb fogta hozzám a kapaszkodót, úgy álltunk mintha 3-asban lettünk volna, néha-néha rámnézett, de nem idegesen, hanem kihívóan. fura volt.
2010. júl. 6. 20:36
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a pasi, akkor semmi probléma azzal, hogy néz.

De ha ezek az útszéli román munkások néznek.. pfu. rosszulvagyok tőlük:D

17/L

2010. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Lánya válogatja. Én utálom ha "merészen bámulnak" ahogy te fogalmaztál, paranoiás leszek tőle. A normális nézés nem zavar annyira. "szépen, elegánsan" - kacsintottál meg megigazítottad a nyakkendőd?:D sajnálom, ezt nem tudom elképzelni:D De amint tapasztaltad, vannak olyan akik élvezik ezt - a probléma hogy velük pont nem érdemes kezdeni. Kivéve ha egy ringyót akarsz magad mellé, mert akkor főnyeremény.
2010. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
de fel is izgat? vagy csak örülsz neki?
2010. júl. 6. 20:39
 6/22 A kérdező kommentje:
ja, ebben van valami.
2010. júl. 6. 20:39
 7/22 anonim ***** válasza:
én nem szeretem.. egyszer a buszon voltunk és egy srác folyton nézett. de én nem birom ezt elröhögöm magam
2010. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát az a jobbik eset, szerintem aranyos ha elröhögi magát :D
2010. júl. 6. 20:43
 9/22 anonim ***** válasza:
ha néz azzal semmi gond.. ha nem jön be és idegesít úgyis vágok neki egy pofát és jobb esetben leesik neki hogy "nem vagyok benne a játékban". viszont! ha már jönnek a közönséges megjegyzések hogy "jó a segge" meg "milyen jó csaj, dugnám" stb arra ugrok. nem tudom hogy merik venni egyesek a bátorságot.. bocs ez nem is a te kérdésedre vonatkozott de már nagyon a bögyömben volt főleg most a nyári időszakban...:|
2010. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
és szerintem kell egy kis magabiztosság ahhoz, hogy 1 a csaj tudja magáról, hogy nincs probléma a testével ezért ne lepődjön meg ha bámulják, viszont érezze, hogy ez szokatlan, szóval mittudomén, "hu ma úgy bámult egy srác a buszon" tehát ne legyen az, hogy minden nap ez van :) az meg belül dől el, hogy ki mitől qrva, most attól, hogy egy kicsit belemegy a játékba még nem qrva, csak egyszerűen ivarérett, "felnőtt" nő. Aztán ha a srác továbbmegy max megy a lerázás, vagy a pofon, de ismerkedni bárhol lehet, (például) bárkivel, és ugye az ismerkedés célja általában egy párkapcsolat, attól, hogy ebbe valaki belemegy, még nem qrva. Szóval. Meg azért kevés olyan srác van aki ilyen nyíltan stíröli a csajt, és bárhogy is nézzük a csajok ezt szeretik. kicsit az ősidőkbe nyúlik vissza, ő az alfa hím, ő uralja a terepet, nem fél a visszautasítástól, ezeket az ősi húrokat lehet megpengetni valahogy, és még egy nagyon nem qrva nő érdeklődését is felkeltheti. (persze fontos, hogy ki, és hogyan bámulja.)
2010. júl. 6. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!