Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most szerelmes vagyok? Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes vagyok? Ez a szerelem?

Figyelt kérdés
van 1 lány... nagyon sokszor gondolok rá, hogy milyen lenne vele együtt (nem csak szex) mikor lefekszem kettőnkről fantáziálok, és mikor felkelek reggel, akkor is :( viszont ő egy ilyen elkényeztetett, nyávogós, lenézős, és még sorolhatnám... néha nagyon tudom őt utálni azért, amilyen, mikor eszembe jutnak a dolgai. ez lenne a szerelem? mikor lesz ennek vége?
2010. júl. 6. 11:08
 1/6 anonim válasza:
Én is pontosan úgyanígy vagyok, de nem tom h az-e.
2010. júl. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hány éves is vagy?
2010. júl. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
18 múltam
2010. júl. 6. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Te nem rólam beszélsz??

Csak, mert van egy fiú, és biztos helyről tudom, h gondol rám, méghozzá sokat. És ő is 18 múlt...

Jah és illik rám a leírás, mármint szerinte, de sztem nagyon félreismer

2010. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Am légyszi csak a kersztneved első betűjét áruld el:D

légyszilégyszii

2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak felkelti a fantáziádat...de ez nem feltétlenül jelenti azt h bele lennél esve.az sztem 2 külön dolog.Amint találsz egy lányt akinek csak a pozitiv tulajdonságait fogod felsorolni mert csak az jut eszedbe ...na az már szerelem...:)
2010. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!