Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én nagyon szeretek egy fiut,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én nagyon szeretek egy fiut, de neki csak szexelésre kellenék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 01:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Babgulyást!
2010. júl. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
épp most beszélek msnen egy fiúval és velünk is ez a helyzet csak én nem szeretem csak egy picit.....am hagyd a fenébe. Kapsz jobbat :)
2010. júl. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg nem érez semmit, csak lefeküdne veled, szerintem keres magadnak olyat aki meg is érdemel! Hányingerem van az ilyen férfitársaktól! f/20
2010. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de már fél éve öt szeretem. smárolunk is a suliba de nem akar járni csak szexelni akarna.:(
2010. júl. 6. 02:00
 5/15 anonim ***** válasza:
és neked az úgy jó lenne? mert sztem nem, és ha mégis belemész akkor megbánhatod.....
2010. júl. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ott hibáztál, hogy smároltál vele! Értem hogy nagy a kísértés de ilyen tudatban, hogy csak arra kellesz nem éri meg! Nem egyszerű, de próbáld meg elfelejteni! Keress olyat, aki megbecsül!
2010. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
én nem megyek bele, mert még nem szeretném 15 évesen el veszteni a szüzességem
2010. júl. 6. 02:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ne is menj bele, pláne ha ő tudja, mennyire belé vagy esve. Miért adnád magad oda, hogy kihasználjon? Ha nem lennél belézúgva, akkor még sztem oké lenne, de így, áhh...
2010. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is így jártam 19 évesen... és lefeküdtem a sráccal. De én eleinte nem tustam, hogy csak arra megy, később derült ki. De én h*lye azért folytattam vele, mert szerettem. :( A mai napig nem sikerült kihevernem, hónapok teltek el pedig. :(
2010. júl. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

haggyad a gyereket és küldd el a fenébe

próbáld kiverni a fejedből.. tudod lehet nem így gondolod, mert az első szerelem az nagyon kemény dolog, de rajta kívül is van több ezer fiú, aki nála sokkal különb külsőleg és belsőleg is

ne menj bele mert ha azt mondod: oké biztos vagyok benne h a dolog után eldob mint a kutyákat

ne alázd be saját magadat, sokkal többet érsz te annál.. vagy jó lenne ha hnap mindenki azt mondaná, h ez a gyerek téged megrakott? ..mert tuti elkürtölné az egész világnak

tudod alázásra a ribancokat szoktuk használni, és nem az olyanokat, mint amilyen te vagy.. te nem ezt érdemled

18/f

2010. júl. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!