Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány és 25 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány és 25 éves férfi -működhet, vagy túl sok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

Emberek ne hisztizzünk már. Komolyan, annyira undorító.

Ha egy olyan korú lány, normálisan meg van nevelve, akkor nem fogja szét tenni a lábát 15 évesen, se 16 évesen.

Ezek olyan dolgok, amik rendeltetésszerűen függenek attól, hogy milyen a szülő, miként neveli a gyereket.

Ha egy gyerekre nincs figyelve, leszarják a szülei, hogy mit csinál, abból erősen egy igénytelen, semmire kellő riherongy lesz, aki tök mindegy hogy ki, csak szét tehesse neki.


Amúgy lehet most megharagszik a kérdező rám, de a kiírása egy 10 évvel ezelőtti sztoriról szól. 2,5 évig volt a pasival, csak unalmába kitette, hogy az emberek mit gondolnak az ilyen kapcsolatokról.

2019. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A férfi nevelné fel a tinilányt (még akkor is ha a lány "érettebb a koránál"). Őszintén nem tudom hogy hogy imponálhat ez BÁRKINEK is.

Nyilván sok ez a korkülönbség, pláne mikor a fiatalabbik még el sem végezte a nyomorult gimnáziumot. Jézus....

2019. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annak ellenére hogy simán kihasználnám a helyzetet, szerintem se müködőképes dolog. Hacsak nem vagy 25 évesen egy 16 éves szintjén. De ha nem találsz korodbeli lányt akkor sanszos hogy valami nem oké. Ha a lány vagy akkor meg tudod hogy csak a testedet akarja kihasználni.

Ne hidd el hogy egy szinten vagytok érzelmileg , érettség szintjén. Ha nekem lenne ilyen lehetőségem, az is csak kb ilyen apa-lánya szinten müködne...

Mindenki kezdjen a saját korosztályával.

2019. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Így jöttem össze a párommal, ennyi korkülönbséggel, idén 6 éve. Azóta is mozgatnom kell a szálakat, az eljegyzés már megvolt, az összeköltözést régóta dalolom... Hát, lehet inkább nem lesz belőle semmi.

Ja, és dolgozok, meg minden meglenne...

Szeretni meg elvileg szeret egy szóval, tettel nem bantana meg.


El lehet dönteni ez alapján, hogy biztos mindig a kisebb az éretlenebb-e, és félni kell-e a korkülönbségtől.


22L

2019. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!