Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Többi lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Többi lenn.

Figyelt kérdés

Nagyon ritka ha meg tetszik valaki.. de főleg olyanok tetszenek meg akikről tudom hogy lehetettlen a dolog! Ha összejövök egy olyan pasival aki nem annyira tetszik de azért jó,akkor másnap felkelek és olyan féle lelkiismeret furdalásom van hogy muszáj szakítanom vele! Most is majdnem jártam egy pasival akit szeretek de nem járhatunk a szülei miatt .. és hiába koptatott le 9 hónapja egyszerűen nem tudom elfeledni..

mi lehet velem? :/

16/L


2010. júl. 5. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
az a baj hogy 16L vagy... majd javul a dolog
2010. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és azóta is arról a fiúról ábrándozok de tudom hogy lehetettlen .. de mégis?
2010. júl. 5. 14:47
 3/10 A kérdező kommentje:
mért baj hogy 16/L vagyok? : o
2010. júl. 5. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
máshogy fogod majd fel a dolgokat, 20 meg 25 évesen
2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem arra céloz az első, hogy még fiatal vagy.

Szerintem semmi gond nincsen, egyszerűen csak szerelmes vagy. Ez a te jelenlegi helyzetedben nem túl jó...

2010. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, 1-2 év múlva talán kicsit másképp látod majd a dolgokat.


24N

2010. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem .. de ez akkor is zavar!
2010. júl. 5. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha zavar, akkor ne kezdj kapcsolatba, mert neked sem tesz jót, ha folyton "lelkiismeret furdalásod" van, mint ahogy írtad.


Azt a 9 hónappal ezelőtti pasit meg azért nem tudod elfelejteni, mert valószínűleg nagyon vonzódtál hozzá.

2010. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fenomén Dani válasza:
Hát igen... az íratlan szabály. Az emberek nagy általánosságban az elérhetetlent kergetik, mert szeretik a kihívásokat. Saját példámból kiindulva nekem is volt olyan, hogy hiába volt barátnőm, mégis egy másik leány után kacsintgattam. Nem volt semmi köztünk... (Mondjuk az benne volt a pakliban, hogy a barátnőm nem tudott boldoggá tenni, és ilyenkor az ember egy idő után máshol keresi azt...). Majd kinövöd, ha lehet ilyen szaknyelven fogalmazni:) Majd rájössz, hogy nem feltétlen érdemes álmokat kergetni. Csak vedd észre, hogy lehet most az álmodban élsz, de nem figyelsz oda eléggé. Ez nem betegség, hanem érettség. Nem kötözködés, de 16 évesen még nem lehetsz elég tapasztalt, hogy őszintén bólits rá az élet adta lehetőségekre és megbékélj azzal, aki tényleg vagy és lehetsz. Majd egyszer úgy kelsz fel reggel az ágyból, hogy de érdekes, boldog vagyok XY-nal és nem hiányzik más... Az egy szép nap lesz. Én már megéltem és remélem Te is minél hamarabb, de mindent csak a maga idejében:)
2010. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

értem =)

köszönöm :)

2010. júl. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!