Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene elkezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene elkezdeni csajozni?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 20 év felett, de nem tudom, hogy hogyan is kéne. A gond csak a legelső lépéssel van, vagyis nem tudom az első lépést megtenni senki felé. Sokszor ezért is várok arra, hogy a lányok tegyék meg, de az meg ritka.

Nem járok sehova, neten meg nem fogok ráírni senkire csak úgy.



2019. ápr. 18. 09:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Legyél ápolt és művelt. És igenis járjál programokra, persze nem diszkókra gondolok, hanem múzeumlátogatásokra, sportokra, keress valami olyan sportot, ahol lányok is megfordulnak, és előbb csak szimplán beszélgetni kell velük, nem elhívni őket bárhova is, csak ha már a szimpla beszélgetésből az derül ki, hogy szimpatizáltok egymással, akkor hívjad meg egy kávéra vagy egy vacsorára valahova, persze ne rögtön hozzád, hanem előbb legyen több közös program.
2019. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!