Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hajlandó senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hajlandó senki válaszolni?

Figyelt kérdés
Szóval a privát levelekre csak az emberek kb 10%-a válaszol. Miért?! (jah szexualitás témában)
2010. júl. 5. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
lehet h nem nézik a levelezésüket, és nem veszik észre
2010. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki fordít túl nagy jelentőséget ennek az oldalnak.
2010. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem akarják, hogy "maradandó" nyoma legyen a gépükben /úgy már nem anonim/
2010. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van mikor én is kapok privát levelet innen valakitől,de ha nem szoktam válaszolni akkor az azért van mert mikor rámegyek,hogy válaszol és irok neki választ alul nem teszi ki hogy elküld!Nem tudom miért,szarakodik a citrom vagy ezekre nem is lehet válaszolni......fene tudja!
2010. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert pl. baromságokat írsz nekik.
2010. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert esetleg a leveledből az jön le,hogy perverz vagy,valamit ki akarsz kerekíteni amire nem vevő a címzett,mert esetleg sérted az anonimitást...vagy egyszerűen nem megfelelő embereknek írsz,vagy mert nem a megfelelő dolgokra kérdezel rá...ezt azért nincs honnan tudnunk.
2010. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kiknek írogatsz? Ismerős vagy vadidegen?


30/F

2010. júl. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Én is egyet értek azzal, hogy azért egyes emberek nem tekintenek akkora jelentőséget az oldalnak, sőt attól is félhetnek, hogy így kibújva az anonimitás alól akár bármiféle hülye viccc áldozataivá válhatnak.
2010. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tedd fel ide a kérdésed. én sem gyakran nézegetem a postafiókom. kb 1hónapban 1x
2010. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam! nem ismerkedni akartam, hanem csak egyszerűen segíteni az illetőnek, de még csak egy köszönöm szépent se kaptam.

Arra is rájöttem, a problémáimmal egyedül kell szembenéznem.

Én valószínű, hogy nem jövök többet erre az oldalra.

2010. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!