Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Már kérdeztem de...

S. O. S! Már kérdeztem de senki nem volt hajlandó válaszolni rá! Többi ˇ?

Figyelt kérdés

Sárgás folyás? Mitől? Felfázástól lehet? Ha igen azt a nőgyógyász is megtudja állapítani? Vagy csak az urulógus?

Holnap megyek nőgyógyászhoz,de érdekelne azért a dolog!Köszönöm előre is!


2011. okt. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
sárgás folyás=hüvelyi fertőzés Pontosan azt teszed, amit kell, a nődoki majd ír rá gyógyszert.
2011. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is arra gondoltam,csak nem tudom mitől jött elő és hogy akkor miért fáj a vesémnél!És miért járok sűrűn pisilni!?Na majd holnap kiderül!Remélem nem lesz semmi komoly!
2011. okt. 12. 19:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Leucorrea /feher folyas/ eseten a valadek tejszeru vagy sargas. Erosebb szagu es veres folyas eseten kell orvoshoz fordulni.

A huvely termeszetetol fogva nedves. Mivel a tudokhoz es a horgocskekhez hasonloan nyalkahartya boritja, a tulzott valadekozasa is gyakran hasonlo okokra vezetheto vissza: tul sok finomitott elelmiszer, feher cukor, telitett zsirsav es tejtermek fogyasztasa, valamint a stressz okozhatja a huvelyvaladek mennyisegenek fokozodasat. Termeszetes, hogy a menstruciot megelozo vagy koveto 2-3 napban bosegesebb a huvelyvaladek a megszokottnal.

Tehat siman lehet egy felfazastol, de nem valoszinu, hogy fertozesrol lenne szo, de ezt mar a nogyagyasz megfogja allapitani, mivel ebben szakember!

2011. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Surun jarsz pisilni, akkor ez lehet egy holyaggyulladas is, ez is okozhatja ezt a folyast pl.

Gyogynovenyteat fogyasszal, es gy.furdot keszits, de csak kiegeszited az orvosi kezelessel, mivel egy gyorsabban fogsz gyogyulni.

Cickafarkfu-csalant belsoleg, napi 3-4 cseszevel, es cickafarkfu-kamilla-diofalevelbol keszits ulofurdot! Ezt is tobb napig vegezd.

2011. okt. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász pont ilyenekkel foglalkozik, még jó, hogy megtudja állapítani.
2011. okt. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!