Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a dolog a nőktől, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a dolog a nőktől, hogy a "mai férfiak nem udvarolnak"?

Figyelt kérdés

Annyira elfelejtett fogalom màr ez az udvarlàs, hogy definiàlni kellene...


Ma màr nem divat udvarolni. Kezdeményezés van, aztàn vagy okés a dolog vagy nem. Ha igen, akkod szex sok esetben màr kapcsolat előtt is van.


2019. ápr. 11. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Na, ez a baj a mai világgal, hogy a legtöbb ember mindent gyorsan és azonnal akar. Pedig ez nem kivitelezhető sok esetben. A házépítést se a tetőnél kezdjük, hanem az alapoknál.


Udvarlás az, amikor elmentek randizni és ismerkedtek és nem d..gtok a 2-3. randin. Udvarlás az, amikor a férfi meglepi a lányt egy csokor virággal, vagy egy tábla csokival csak úgy, vagy fizeti az első pár randit. Udvarlás része, amikor a fiú hazakíséri figyelmességből a lányt, ha egy helyen laknak.

2019. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az udvarlós típus vagyok.


Eredmény? Sokkal később derül ki, hogy "legyünk csak barátok", "nincs meg a szikra", és a többi. Mert persze azért udvarolok, viszem randira, meg egyéb, mert haverkodni akarok.



Én már nem fogok megváltozni, maradok ilyen, de megértem, ha valaki egyre jobban rohan, mert nincs kedve a 9-10. randin megkapni, hogy "azt hittem, csak barátok vagyunk"

2019. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
33 éves pasi vagyok kicsit régimódi ennek megvan az oka viszont imádok udvarolni sok nő ezt nem igazán értékeli és maximum barátzónába tesz, A romantikát egy csöpögő is butaságnak tartják. Szerintük a romantikus emberek nem a Földön élnek hanem egy álomvilágban. Némelyik t Meg van sértődve ha nem akarom lefektetni 5 randin belül. De egyszer eljön az én időm is .Szerencsére csak egy párt kell találni az életben.
2019. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Udvarolni lehet úgy, hogy vonzó legyen, de lehet úgy is, hogy undorítóan nyálas és taszító. Nem hülyék a nők sem, érzik hogyha azért vagy undorítóan nyálas, hogy megszerezd, de valódi rajongás nincs mögötte.

Udvarolni a mai napig divat. Soha nem volt olyan párom, aki ne tudott volna nagyon udvarolni. Hugom (17) most van együtt az első komoly barátjával, ő is nagyon udvarlós. Meg a haverjai is. Egyszerűen csak hülyeség, hogy a férfiak nem tudnak udvarolni. Persze, aki csak szexet akar az nem fog, minek is. De nem láttam még olyan kapcsolatot, ahol ne lett volna komoly udvarlás. Nem csak a kapcsolat előtt, hanem közben folyamatosan is.

"Ha igen, akkod szex sok esetben màr kapcsolat előtt is van."

Ezzel semmi baj nincsen. Ha megvan a kötődés, elég egyértelmű, hogy akartok valamit egymástól akkor tök felesleges erkölcsösködni. Nem értem miért kötik sokan a szexet a kapcsolat "hivatalos" kezdetéhez. Egy kapcsolat nem akkor lesz kapcsolat, amikor ezt konkrétan kimondják. Már sokkal előbb kapcsolat feelingje van.

2019. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

A nők ugyanazon a pár jól kinéző férfin marakodnak, náluk pedig nincs időhúzás, aki versenyben akar maradni, azonnal le kell hogy feküdjön ezekkel a pasikkal, vagy azok egyből továbbállnak. A többi férfit meg hiába dolgoztathatják meg a szexért (értsd: udvarlás), ha belőlük egyszer nem kérnek.


Összefoglalva: jópasiknak fölösleges, többieknek hiábavaló az udvarlás.

2019. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Amúgy ugyanez igaz az egyedi, kidolgozott üzenetekre a társkereső oldalakon. A jól kinéző férfiaknak a sima "szia" is elég, a többiek meg bármit is írnak, egyből a kukában landol a levelük, olvasás nélkül. Tehát: minek vesződni vele?
2019. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert udvarolni csak ideális anyagi helyzettel, és saját lakhellyel van értelme egy férfinak.
2019. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
Egyszerű hiszti. Értelmes nőtől még nem hallottam ezt a szöveget.
2019. ápr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!