Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm sosem dicséri sem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sosem dicséri sem a külsőmet, sem az eszemet, normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozomm a testalkatomon, és sokat tanulok és művelődöm, de mintha a barátnőmet ez teljesen hidegen hagyná. Vagy legalábbis sohasem mondja, hogy ez tetszene neki. Sokszor elgondolkodtam már ezen, hogy vajon akkor őt ez abszolút nem érdekli? Nem arra gondolok, hogy folyton dicséjen, dehogy, mint ahogy én szoktam őt, hogy milyen csinos amikor reggel munkába megy, vagy szex közben hogy milyen formás a popója vagy a cicije stb. De időnként jól esne ha mondaná hogy pl. milyen erős a karom amikor átölelem, vagy hogy milyen okos vagyok hogy ezt vagy azt is tudom. De soha semmi!

Ez normális dolog szerintetek? Vagy más is van így ezzel? Más lányok se dicsérik a párjukat, vagy más fiúk is hiányolják az ilyesmit?



2019. ápr. 2. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Később is ilyen lesz, nem fog változni.


Én is hiányolom ezt a kapcsolatomban, de már megtanultam hogy ő ilyen. Kár,mert én is motiváltabb lennék ha többet kedveskedne.

2019. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Arra még nem gondoltál, hogy lehet, hogy nem is igazán tetszik neki a külsőd, és az eszedet sem díjazza?
2019. ápr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es, nyilván megfordult ez a fejemben, de akkor miért van velem?
2019. ápr. 2. 17:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem is nagyon szeret meg nem is nagyon érdekled. Talán annyira nem figyel rád, hogy észre se veszi ezeket vagy nem tudatosul benne, hogy te fejleszted magad. Szerintem ez később csak rosszabb lesz.

Én rengeteget dicsérem a párom, akkor is ha olyasmit ér el ami egyébként engem személy szerint annyira nem mozgat meg. Mert tudom, hogy neki viszont fontos. A legkisebb eredményére is őszintén büszke vagyok. Nálunk ez annyira természetesen jön. Szerintem nincs értelme olyan ember mellett maradni, akinek ez nem fontos vagy magától értetődő dolog.

2019. ápr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenki szeret dicséretet hallani. Esetleg beszéld ezt meg a barátnőddel egy nyugodt estén?
2019. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira gáznak tartana szerintem, ahogy azt a 4. válaszoló írja, akkor nem lenne veled. Nem lehet, hogy egyszerűen nem a szavak a szeretenyelve? Másokat dicsérget, csak téged nem, vagy másokat se szokott? Megbeszélted ezt már vele? Én se szoktam senkit sem szavakkal dicsérni és másoktól se szeretek dícséreteket hallani, teljesen máshogy fejezem ki, ha valaki fontos nekem.
2019. ápr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember van azért a párjával, mert legalább van mellette valaki. Elég csak megnézni itt néhány kérdést.
2019. ápr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy nehezebben fejezi ki az érzelmeit.Tetszik Neki,hogy művelt vagy,ês a testalkatod is,de más típus,így nem dícsérget.Főleg,ha még nem is jelzted,hogy igényelnéd.De ha igen,akkor mondd el ùjra jelezd,hogy ez számodra fontos,és jól esne.Nem minden nap,de néha.
2019. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én párom sem egy dicsérős fajta. Legalábbis engem nem. A volt szomszédot igen,mert 120kg-ról lefogyott,neki tudtam mondani nyálfolyatva,hogy "hm..jót ett neked a változás,jól nézel ki"

Majd amikor megkérdeztem,hogy miért csak u.m.idegeneket dicsér,azt kaptam "nehogy má' ne dicsérjem mert neked szarul esik,és igenis megdicsértem,mert jól néz ki."

Aham...ok. Nekem nem tudja mondani,h csinos vagy,szép vagy stb... De nem baj,mert idegenek utánam fordulnak,megnéznek ,füttyögnek,leszólítanak(vékony,szőke haj,kék szemű vagyok) biztos nekik is a számukra senki tetszik,nem a párjuk.

2019. ápr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!