Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatalabb több mint 2 évvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb több mint 2 évvel, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy srác.. Már gyerek korom óta ismerem. A testvéreivel jóban vagyok. A szüleivel is. Sokat beszélgetünk... szeretnek engem... És most azt hiszem talán alakulgat köztünk valami...de fiatalabb tőlem 2 év fél évvel... ő most lesz 19.... .nem tudom mit tegyek... mennyire lehet komolyan venni egy még éppen hogy 19 éves srácot... nekem nagyon bejön.... nem szégyellném mások előtt nem arról van szó... de nem tudom.. még sose volt fiatalabb barátom.. és fogalmam sincs hogyan kezeljem a helyzetet... anyámék se elleneznék.....
2010. júl. 4. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
2év az még bele fél hidd el..nekem is volt 2évvel fiatalabb barátom,nem zavart,de ha ezen gondolkozol akkor téged igen,és ezért nem akarsz belevágni,sőt volt egy srác a 3évvel volt nálam fiatalabb...nem érdekelt mert szerettem/tem...sztem ha tényleg oda vagytok egymásért ne agyalj rajt,mert hátha késő lesz...sok sikert nektek...
2010. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Ismerősöm 4 évvel fiatalabb sráccal jött össze, 17 éves a fiú. :D
2010. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ááá én örülnék ha 20-21 éves b.nöm lenne nagyon =) 18/F
2010. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sztem érdemes belevágni, mondjuk fontos a másik hozzá állása és testbeszéde is. Ne éld bele maga túlságosan, lehet nincs is semmi csak kölcsönös szimpátia, én már jártam így párszor korábban. Érdemes tisztázni a dolgokat ha már ilyesmiről beszélgettek. Próbáld megtudni, hogy te is bejössz-e neki!

Nem a kor adja a komolyságot, inkább az egyéniség kerül itt előtérbe, abból ágazhat a srác hozzá állása, (vajon akarhat-e komoly kapcsolatot, úgy is kiderül már a legelején). Vkinek még 30 évesen sem nő be a feje lágya :P

2010. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!