Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkora tragédia a lógó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora tragédia a lógó mell?

Figyelt kérdés

A kosár felett senkinek sem meredezik szabályosan előre, ha természetes.

Még Emily Ratajkowski-nak is, aki kimondottan a szép melleiről lett híres is lóg valamennyire.

[link]


[link]


Akkor nem irreális elvárás egy kicsit, hogy egy természetes E-F-G kosár is legyen olyan peckes és feszes, mint egy A, vagy mint egy gömb alakú szilikon?


2019. márc. 17. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Lógó mell alatt nem ezt értik.

Viszont már többször leírtam...én főképp nőktől kaptam savazást a melleimet illetően. Egyik évfolyamtársam, nő, például üvöltve kelt ki magából egy összejövetelen, hogy xx istentudjakinek mekkora lógó csöcsei vannak és mennyire undorítóak az ilyen nők, akik mutogatják vagy ilyen van nekik.

Én erre megszólaltam, hogy hát nekem is nagy van és sajnos annak van súlya. Erre a hölgy csak annyit vetett oda "legalább te takargatod magad". Az ott lévő férfiak is szégyenkeztek helyette, látszott rajtuk. :/

És ilyet kaptam már melltartó vásárlásnál is, főleg kisebb mellű lányoktól, mert ugye bele kell szúrni automatikusan a más adottságokkal rendelkező nőtársaiba.

Tehát szerintem pont ebben a kérdésben inkább a többi nővel van gond, nem a férfiakkal.

2019. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is viszonylag nagy a mellem,de megfelelő melltartóval a lógás korrigálható. Engem pl mindig irigyelnek a kolléganőim,bár ruhában látnak csak.
2019. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
póló alatt ne lógjon ki
2019. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

"mindig irigyelnek a kolléganőim"

3 hónap után se unják meg az irigykedést? tipikus nők...

2019. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Az én mellem nem lóg.

Igaz, én pasi vagyok.

Nekem más lóg... :)

2019. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!