Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Photofeeler-en ezek az adatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Photofeeler-en ezek az adatok mennyire jelentenek jó fotót?

Figyelt kérdés

Smart 6.7

Trustworthy 6.7

Attractive 5.9



2019. márc. 12. 12:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A randi kategóriába tettem fel.
2019. márc. 12. 12:30
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ertsetek mar meg hogy az az oldal nem relevans...:D a multkor bizonyitaskepp feltettem egy kepet, 7.8, 9, 8.7 lett, ennek ellenére a VALO ÉLETBEN egyáltalán nem erdekeltem egyetlen pasit sem, soha.


amúgy meg ott vannak a kategoriabesorolasok, mi sem fogunk mast mondani mint az ott virito "average" sáv. Ennek ellenére lehet hogy a valoeletben telesirnam a parnam hogy ram sem nezel, és az is lehet hogy abszolút nem hatna meg.

2019. márc. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1#: A nőket mindig felhúzzák ott. Plusz ha felmész Tinderre, lesz sikered.


Kérdező: nem jelentenek jó fotót.

2019. márc. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tedd ki ide a fotót vagy küldd el privátban. Akkor írunk kicsit konkrétabb választ.


#2: Ti olyanok vagytok, mint a szivárvány lábánál a manók? Mármint azok a lányok, akik itt rendszeresen írogatják, hogy soha, egy férfinak sem kellettek.

2019. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 bocsánat, igazad van, 2x is beprobalkozott egy 40 es és egy 50 pasi, de alig 20 évesen nem szeretnék pótapucit. javítom magam, apám korosztályán kívül senkinek.

Nyilván ha nekiállnék kétségbeesetten tinderezni, lenne akinek kellenék egy éjszakára, de nem véletlenül a való életről beszéltem és nem az internet bugyrairól. :D

2019. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Őszintén, hogy nézel ki? Tele vagy pattanással, 150 kilós vagy, hiányoznak a fogaid? :D
2019. márc. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Múltkor én is kipróbáltam kíváncsiságból. Saját megítélésem szerint kb átlagos vagyok, de 9.3 lett az "Attractive" 100+ szavazat alapján. Így az 5.9 nem tűnik túl jónak. De nyilván előfordulhat, hogy annyira rossz képet tettél fel.


27/F

2019. márc. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Múltkor én is kipróbáltam kíváncsiságból. Saját megítélésem szerint kb átlagos vagyok, de 9.3 lett az "Attractive" 100+ szavazat alapján. Így az 5.9 nem tűnik túl jónak. De nyilván előfordulhat, hogy annyira rossz képet tettél fel."


Erről kaphatunk egy képet?

2019. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Erről kaphatunk egy képet?"


Azért szerintem ez még nem a hihetetlen kategória. :D

De tessék: [link]

2019. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%, ez kamu.
2019. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!