Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ugyanazt még 7 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ugyanazt még 7 év után is? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Van egy srcác akivel 7 évvel ezelőtt megismertük egymást. Akkoriban elcsattant köztünk egy csók és hát vonzódtunk egymáshoz... de mégse jött össze a dolog... most igy 7 év után ujra találkozunk... ezalatt az idő alatt én sokat gondoltam rá... ő pedig most bevalotta nekem hogy én voltam az első nagy szerelme és nagyon sokáig az is voltam.. sose felejtett el..és most hogy ujra meglátott és beszéltünk ujra feltámadtak benne azok az érzések..Én is vonzódom hozzá még most is.... és olyan szépeket mond nekem hogy elolvadok.most is vonzódom hozzá én is ugyanugy mint 7 éve de nem tudom mit csináljak.. lennék is vele de mégse.. mitől van ez ?
2010. júl. 2. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Életkor nem ártana. Miért nem jött össze 7 évvel ezelőtt? Félsz?
2010. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor voltunk 16 évesek....mind a ketten.... nem tudom mitől félek.. nem értem magam...
2010. júl. 2. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Nézz mélyen magadba. Mire vágysz? Akarod őt? Ha igen, akkor hajrá. Meg kell próbálni, abban még nincs semmi rossz.
2010. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs más férfi az életedbe, akkor miért ne?

Én 15 éves voltam, mikor anyum eltiltott egy fiútól, és még a mai napig is érzünk egymás iránt...szinte nincs nap, hogy ne gondoljak rá, és ez már 20 éve így van.

2010. júl. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!