Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok benne biztos de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok benne biztos de szerintem rámmozdult a kolléganőm. Jól látom?

Figyelt kérdés
Elégjó barátságba vagyok egy kolléganőmmel, sokat beszélgetünk, viccelődünk srtb. Sok dolgoz megosztunk egymással párkapcsolat, ismerkedés terén is. Egyik alkalommal mesélte, hogy mennyire elhanyagolja a férje minden téren, milyen szeretncsés az a nő aki velem van(lesz). Mondtam neki, hogy bolond a férje, mert 40 éves létére csinos (de tényleg). Folyamtosan témába van a szex, elmeséli hogy mr több hónapja nincs semmi. Mondtam neki, ismerkedjen meg akkor valakivel (férje csak iszik) és pótolja be az elmulasztott időt. Erre rávágta, hogy csak engem ismer aki diszkrét és rendes. Nem árulnám el ezen a téren. Hát most úgy nem tudom, hogy leakar velem feküdni?
2019. márc. 11. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyértelmű...
2019. márc. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Azt.gondolom azok a nők,akik a munkahelyen vagy akár szinte idegen embereknek is a szexuâlis életüket teregetik nem tùl értelmesek mondjuk ùgy szêpen szôlva.

De igen,azt jelenti.Nem.tudom mi.a terved,de legyél igényesebb magaddal szemben,és ne akarj egy ilyen nővel viszonyt kezdeni.

2019. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod.
2019. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen jól látod és ne habozz sokat hiszen van pótolni való!
2019. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól érzed, hogy a kávézgatást dugás követi. Csak aztán meg ne bánd! :-D
2019. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!