Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek az ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés

egy másik kérdés válaszában volt... de tökéletesen leírja azt a lányt akiről a kérdés szól.


"A szempillaspirálom:


[link]


Nekem nagyon bevállt...legjobb szerintem,2-3 kenés és a szemöldökömig ér..!!


[link]

(Fekete)

Aztán még áthuzom lentebb szemhéjtussal,hogy nagyon ne kenődjön el...


Aztán nekem barna a szemem,szoktam barna szemhéjpudert használni,de csak az első "dombig.."


[link]


Ez elég tartós.

(Ott vannak az árak is , hogy könyebb legyen :))


------


A hajam..:


Nah,hasonlóak a vonásaim mint Rubinak,ezért a hajam is róla szoktam mintázni..szokott ilyen lenni..:


[link]


Ezt kivasalom először(neked értelem szerűen nem kell,ha egyenes a hajad) , utána a hajsűtővassal a végét begöndörítem...


Második..:


[link]


Ilyenkor kimosom és úgy hagyom,te berakhatod...


Harmadik..:


Szerintem ez áll nekem a legjobban,szeretem a hajam megcsinálni,hogy olyan "vadas" fejem legyen:p


[link]


Kivasalom, a hosszabb frufrum feltupírozom és felrakom egyszerüen a kezemmel...


Röviden ennyi,de persze próbálok ki sok dolgot a hajammal..egy csatt vagy valami igazán feldobhatja...

------

Egy sima napi öltözékem..:


Első :


[link]


Ilyen gatyóó..esetleg valami párducmintás vagy valami..


[link]

[link]

[link]

[link]

(Ezekhez persze nem muszály a latex..)


Második:


[link]

[link]



[link]

[link]

[link]


Vagy..: :)


[link]


Most ilyet vettem,rózsaszínben..


------

Kiegészítők..:


[link]


[link]


[link] "


Mit gondoltok róluk, fiúk, mennyire hosszútávra terveznétek velük?? kort is légyszi!! (:


2010. júl. 2. 09:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem keress meg mielöbb egy nagyon jó orvost.
2010. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Még egy éjszakára se jó az ilyen.. (nekem legalábbis)
2010. szept. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Most ezekbők képzeljünkel téged??? hát nehéz lessz arcnélkül de asszem jólehetsz.
2010. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
most akkor mi van? xD egyszerűbb lett volna saját magadról berakni egy képet
2010. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne vedd sértésnek, de szerintem, ha az idő alatt, amíg ezt az egész kérdést megszerkesztetted, csak addig egyhelyben ülsz, és nem szólalsz meg, na már akkor is hasznosabb tagja lennél a társadalomnak!

Tudod, néha hallgatni arany.

2010. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lefordítom magyarról magyarra, hátha nem sikerült valakinek megérteni. Szóval úgy értettem, ha nem írja ki i a kérdést....stb.
2010. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

bocs. ezt nem én írtam (ha eddig vki nem látta volna...)

az egyik ilyen "hogyan legyek olyan mint mások?" típusú kérdésnél volt válasz. én is csodálkoztam, hogy hogy volt erre ideje... nekem nem lenne...

2010. okt. 6. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!