Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nem nagyon jártam el eddig sehova, mert nem izgatott az ismerkedés nem is tudom hogy miért... Most jöttem rá hogy hülye voltam. Most 1 igazi olyan barátom van akivel el tudnék menni néha nyáron valahova, de nem akarok mindig rajta lógni, mert ő mindig sokfele megy a másik barátaival is és az gáz lenne ha mindig őt kérném meg hogy menjünk valamerre. Nemtudom hogy hol lehetne ismerkedni, én nagyon szeretnék, párkapcsolat szempontjából meg barátszerzés szempontjából is. Nem tudom mit csináljak, nem ismerek semmi helyet és nincs senki akivel menjek valahova, nem ugrok a discoért, nem szeretem ha csak az ivászatról szól minden, és mindig berúgni... úgyhogy az szerintem kizárva. Amúgy nyitott vagyok mindenre. Nem Pesten lakom. 17/F
2010. júl. 2. 04:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a barátod megy a másik barátaival akkor menj te is!Hidd el jobb az ha nagyobb a társaság.Hát ha a discot nem szereted akkor járjál igényesebb club-okba stb Párkapcsolattal kapcsolatban gondolom rendes lányt akarsz azt pedig szinte lehetetlen szerezni.Talán chaten ismerkedj és találkozz velük,de ott van még a könyvtár is :D Tényleg nehéz találni rendes lányt
2010. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!