Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigyáznom kéne? A srác elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyáznom kéne? A srác elég balhés, és többször részegen hívott.

Figyelt kérdés

A barátaim is mondták h jobb ha vigyázok,mert egy olyan pasival ismerkedtem meg a chaten,aki hát...elég balhés.Konkrétan bandázás,betörések,behajtó haverok,sokat bulizik volt h többször is felhívott részegen.Állítása szerint szeret,és én másabb vagyok ,mint a többi barátnői,mert azok csak kihasználták meg minden.Szeret is,ezt sms-en és telóban is közölte velem,részegen is.Azt mondta egyzser h velem nem lesz bunkó,és nem is volt velem az,meg normálisan lehet vele beszélni.Én bírom nagyon,meg találkozni is fogunk.De bizonytalan vagyok,mert nem tudom h részegen mennyire lehet igazat mondani.Szerintetek?És tényleg vigyáznom kellene vele?

Normális válaszokat kérnék.


2010. júl. 1. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb esélyed van arra hogy lekever egy maflást egy ellenkezés miatt, minthogy virágokkal teleszort gyertyafényes vacsorával várjon. ÜDV23F
2010. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan tipikus szédítő duma , sztem ne dőlj be neki.
2010. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem vigyázni kell, hanem elhajtani a halál f@szára.

Veled nem lesz bunkó, persze....aha....

2010. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen sráccal dolgom... Rengeteg balhéban benne volt, ennek ellenére, velem mindig kedves és megértő volt. Eleinte.

Aztán a saját káromon tanultam meg, hogy kutyából bizony nem lesz szalonna. Úgyhogy igen, vigyázz vele! Sőt, szerintem hanyagolni kéne a találkákat is.

2010. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nemtom én fiú vagyok de én egy esélyt adnék neki :P Mi van, ha tök jól meglennétek? Egy esélyt megérdemel, nem? Csak óvatosan...
2010. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1000:1 az esélye, hogy te kihozod belőle a jót és nem lesz veled agresszív, megváltozik stb... Na ez lenne egy amerikai filmben. A valóság az, hogy szédítő duma. Ha annyi millióm lenne mint ahányszor láttam már ilyesmi szituációt, hogy te így-úgy veled aztán minden más.... valami megfoghatatlan van köztünk, úgy érzem veled őszinte lehetek stb... Ha rá akarsz cseszni rajta, kicsi az esélye, hogy kifogod azt az egyet. Az életben nincs happyend.

"Isten hozott nálam öcsém ez a való világ, pénz, drogok fegyverek na meg a pi#nák"

2010. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

am részegen nem lehet hazudni

legalábbis eddig nem bírtam

2010. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én meg igazat mondani nem bírok részegen hazudok össze-vissza :P

szal ez személyfüggő

2010. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!