Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha többször is szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha többször is szó szerint bámultok egy fiút, az azért van mert tetszik?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés, és egyértelműnek kéne lenni a válasznak, de nem vagyok benne biztos. :) Én személy szerint akkor nézek hosszabban egy lányt ha tetszik.

(ja, és átlagosnak tartom magamat)


2011. szept. 28. 17:50
 1/4 krvua ***** válasza:
szerintem csak szemtengelyferdülése van a csajnak.
2011. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,azért-nyugi,ekkora nemek közti különbség nincs,hogy mindenben más okot kell keresni,jól gondoltad,valószínűleg azért néz(mert gondolom rólad van szó),mert tetszel neki.
2011. szept. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sokat nézem, vagy bejön, vagy csak baromi jó a teste, és "pihentetem a szemem". Ez utóbbi főleg parton, medencénél történik, és nincs különösebb jelentősége.
2011. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én volt, hogy percekig néztem egy pasit, csak azért mert undorítónak tartottam az összenőtt szemöldökét :D tehát nem feltétlenül, de ha nincs rajtad semmi kivetni való, akkor valószínűleg tetszel a leányzónak :)
2011. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!