Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány a buszon, ezzel lehet-e esélyem vagy nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy egy jó ideje látok egy lányt a buszon,aki iszonyatosan megtetszett.Sajnos odamenni nem igen tudok hozzá,mivel ahol ő fölszáll én utána 1 megállóval már leszállok.


Ezért azt találtam ki,hogy írnék neki egy "levelet".Persze nem egy kisregényt,csak pár sort és azt odaadnám neki mielőtt leszállok.


Lányok,ti hogy fogadnátok egy ilyet?


Előre is köszi.


20F



2019. febr. 18. 20:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos muszáj leszállnom.☹️

De mindenképpen megpróbálom akkor,ha legközelebb látom.


8.Sajnos nem nagyon van jobb ötletem,tömve van a busz és 1 megállót megyünk együtt.

2019. febr. 18. 22:28
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Én azért nem tenném mert ha rosszul sül el ugyanúgy egy buszon utaztok minden nap :)Szerintem rohadt ciki lenne.Próblj inkább valami ürügyet találni hogy beszéljetek pár szót.Pl.Óvatosan lökd meg mikor indul a busz kérj bocsánatot és nézd meg hogy tudtok-e beszélgetni egyáltalán benne van-e hajlandóság.
2019. febr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki ötlet :)
2019. febr. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Inkább szállj le vele a buszról egyszer.Ha kapnék egy levelet telefonszámmal,vagy csak azzal hogy tetszel.Akkor oke,mit csináljak.Válaszoljak legközelebb én is levélben?Mondjuk az vicces lenne.Amùgy ha tetszel a lánynak mindegy milyen megoldást választasz.Csak a levélre lehet nem tudná mit reagáljon,szólítson le ő legközelebb?
2019. febr. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem csak annyit írok azért,hogy "tetszel,találkozunk?" 😀


Csak tudni akarom,hogy egyáltalán van-e esélyem.A végére odaírom,hogy dobj egy SMS-t légyszi erre a számra.

Ha azt mondja igen,utána én már fölhívom,megkeresem vagy akármi.

2019. febr. 19. 06:14
 16/21 acelsziv ***** válasza:
Anno nekem is megtetszett egy lány a buszon... 15 éve vagyunk együtt.
2019. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Természetesen ma nem szállt fel a buszra...

Ilyen az én szerencsém.😀

2019. febr. 19. 15:01
 18/21 anonim ***** válasza:
Na akkor talán holnap :)
2019. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

8. vok:

17-es hszodra kedves kérdező: ne legyél ilyen negatív. Ma dolga volt, nem kellett mennie ahová egyébként megy, ma így jött össze. Holnap jön vagy holnap után, ha dolgozik, lehet szabin is. Ha suliba jár, akkor elaludt. Fog jönni.

Szerintem írd meg az email címedet, hátha nem akarja kiadni a telefonszámát egy vadidegennek.


Az pedig, hogy ha nem jön össze és továbbra is egy busszal kell járnotok, nem lehet olyan nagy tragédia, ha tömött a busz és egy megállót utaztok közösen.

2019. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Ja,nem vagyok én negatív,csak eddig csomószor volt,hogy a hét minden napján felszállt.

Biztos összefutok még vele,a kis irományom meg már ott van a táskámban mindig.😀

2019. febr. 19. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!