Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány a buszon, ezzel lehet-e esélyem vagy nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet,hogy egy jó ideje látok egy lányt a buszon,aki iszonyatosan megtetszett.Sajnos odamenni nem igen tudok hozzá,mivel ahol ő fölszáll én utána 1 megállóval már leszállok.


Ezért azt találtam ki,hogy írnék neki egy "levelet".Persze nem egy kisregényt,csak pár sort és azt odaadnám neki mielőtt leszállok.


Lányok,ti hogy fogadnátok egy ilyet?


Előre is köszi.


20F



2019. febr. 18. 20:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Gáz.
2019. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem rossz ötlet, legalább megpróbálod, nem bánod meg, hogy nem tettél semmit.
2019. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Ha ő is olyan fiatal mint te, akkor akár jó is kisülhet belőle. Kis cetlire felírod a neved, számod és azt hogy már régóta figyeled és tetszik neked.

Ő pedig eldönti hogy felhív vagy csak jót mosolyog rajtad.

2019. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én 4-5 évvel fiatalabb vagyok , de annyival jobban lejárattam magamat hasonló dologért . Rövide: Tetszett egy csaj odamanetem semmi esélyem nem volt + szét estem abban a pillanatban amikor ránéztem , a lényeg a lényeg , hogyha semmkt se teszel azt bánni fogod , de ha nem pont olyan lesz a végeredmény amire számítasz akkor is örülbi fogsz mert legalább megpróbáltad , legrosszabb esetbe lesz egy vicces sztorid a haveroknak , ha jó, ha roszz egy idő után úgy is csak nevetni fogsz majd rajta :D
2019. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. Legalább van benne valamennyi kreativitás. Ha én kapnék ilyet és esetleg nem is lenne belőle semmi legalább mosolyognék rajta egyet meg kicsit szebb lenne a napom. Egy fokkal jobb, mint párom hülyesége amikor belöki nekem csajozós dumának, hogy "Szia. Te is ezen a buszon utazol?" :D
2019. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Velem egykorú,max 1-2 évvel fiatalabb.

Az a baj,hogy nem tudom eldönteni,hogy én bejövök-e neki.

Amikor fölszáll rám-rám néz,ha leszállok akkor egyfolytában néz amíg ki nem megy a busz a megállóból.Viszont semmi mosoly vagy valami hasonló.


Ezért jutott eszembe ez a "levélírás".

2019. febr. 18. 21:09
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem mosolyog, az nem túl jó jel, lehet h csak azért néz, mert te nézed...

Mindenesetre vesztenivalód nincsen, és am tök jó az ötlet, ha nekem tetszene így valaki, simán megpóbálnám.

2019. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Sűrűn látok egy fiút a buszon aki tetszik, de fura lenne nekem, ha egy levelet a kezembe nyomna és lepattanna a buszról.
2019. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
És ha rajta maradsz a buszon? Muszáj leszállnod?
2019. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9. vok: azért írj, hogy sikerült, tanuljanak mások a sztoriból. Én is azt mondom, hogy próbáld meg, mert ha nem, akkor benned marad, hogy mi lett volna, ha...

Igaz, ha nem jön össze, akkor egy rossza emléked lesz, de hát azért olyan rossz csak nem lesz... Nem fog elzavarni hangosan, kiröhögni, stb.

2019. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!