Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg használ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg használ?

Figyelt kérdés

Találtam a neten egy kis kütyüt amelyet faroknövelőként reklámoznak.

Az elvet a zsiráf nyakú afrikai nőkkel példázzák.

Szóval az a szitu h felkötöd a derekadra a kütyüt amiből kilóg egy szerkezet.Ahhez kötözöd a fütyköst és ez a valami egész nap nyújtja.Azzal magyarázzák a dolgot h ez nyújtja a szöveteket és azok autómatikusan újjakat termelnek.És 3-5 centi hosszabbodás érhető el.

Netán van itt valaki aki már próbálta is.

Mert szeretnék többet megtudni róla mivel az ára elég borsos.80ezer Ft.


2010. júl. 1. 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehet nő tőle, de szerintem többet nem fog felállni. Melyik a fontosabb? Egy nagy lógó, használhatatlan pénisz, vagy egy átlagos méretű működő?
2010. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szeintem teljesen mind1.Mert has kis farkad van akkor is lekoptatnak a csajok.De ha nagy van de nem működőképes ..nos valószínű akkor is.De szerintem az ha nagy de nem áll fel nem annyira égő mint ha kicsi lenne.

És könnyű beszélni h így meg úgy.De majd ha azért fognak lányok szakítani veletek mert nem nagy a farkatok(egyébként kűlsőre elsőre minden rendbe van)akkor majd tí is elkondolkodtok rajta szerintem.

2010. júl. 3. 12:30
 13/18 anonim ***** válasza:

Szintén hasonló méretekkel rendelkezem mint te.Nekem is olyan 12-13körül van.Nekem is volt olyan az élatban amikor bizony éreztem h ebben a kapcsoltban nem elég a pucum a lánynak.Egyébként ahogy te is mondod minden rendben volt.Sőt nekem olyan is volt h a lány szex közben hagyott ott mert mikor meglátta mondta h ő nagyobbhoz van szokva és ne is erőlködjünk.Majd felöltözött s elment.De volt másik lány is aki azért finombaan koptatot le.Őt amíg csak izgattam nyaltam simogattam csókolgattam addig nagyon élvezte nedves is lett rendesen szinte folyt majd mikor elővettem a kapitányt hírtelen fejfájásra hivatkozott és nekem kellett elmenni(náluk voltunk).

Én nagyon egyzserűen orvosoltam a problémát.

Sittes módszer:Vazelin.

A hús és a bőr közé kell belőnöd lehetőleg 2-3 helyen szúrd be alá.Majd maszírozd el egyenletesre(ez lényeges mert ha nem akkor ot ahol szúrtad duncsok lesznek.Szóval maszírozgads pár napig majd mikor érzed h tejesen kemény lett akkor már jó lesz megkötött a vazelin.

Nőni hoszra nem fog tőle viszont olyan vastag lesz amilyet csak szeretnél.Nos azóta nem hivatkoztak nálam sem fejfájásra sem egyéb másra.

Sok sikert a dologhoz. :-))))

Ja és elfelejtettem mielőtt a vazelint belövöd fel kell h forrald.


26/F

2010. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az utolsónak! leirnád részletesebben? érdekelne!nemtudom mennyire komoly. de jólhangzik a vastagodás..
2010. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Te jó ég, meg ne vedd. Olyan károsodásokat okozhat, amik talán örökre meg foszthatnak a szextől, vagy bármilyen nemű szexuális élvezettől (önkielégítés, petting). Az hogy pici nem azt jelenti, hogy minden lány le fog koptatni. Nem mindegyiknek a méret számít. Ráadásul nem is olcsó. Nyugodj bele, hogy ekkora, nem lehet mindenkiknek fél méteres a farka (nekem is csak 15-16 cm között van). A vazelinosnak: hát szerintem te kezeltesd magad. Vazelint benyomni és ott hagyni amíg megkeményedik, ekkora hülyeséget nem hallottam, ráadásul ha az a két csak azért hagyott ott mert kicsi volt neked, akkor csak k*rvák lehettek.
2010. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
két csaj*
2010. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A vazelint sürgősen elfelejteni! Több cikkben olvastam, hogy milyen káros is lehet. Íme egy:


[link]


Hát én nem csinálnám, az biztos. Nem azért mert nekem nagy van, 14,5, alig nagyobb, de fontosabb, hogy működjön.

Igen, sajnos tényleg van olyan lány, aki emiatt koptat le valakit, de ilyen lánnyal inkább jobb nem is együtt lenni, aki nem is szeret igazán engem, hanem csak azért van velem, hogy jól megk_rják minden nap. Elnézést a szóhasználatért, nem szoktam így beszélni, de tényleg szomorú, hogy lehetsz akármilyen kedves, aranyos, helyes srác, ha nincs meg a 18 cm, lehúzhatod magad. Nem számít, hogy az a kisebb is el tudná látni a feladatát, kielégülést okozna, előre, fejben dől el az orgazmus. Tisztelet a kivételnek, kivételek mindig vannak...

Sajnos egy ilyen nyomorult világban élünk, ahol a belső értékek sok esetben csak másodlagosak.

2010. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szóval a vazelines technikáról.

Vagyis először arról a cikkről ami megjelent róla és egy kedves válaszadó ide belinkelte.

azt mondja az orvos ha jól emléxem h az elmúlt 10évben 50emberen csinált ilyen műtétet mert begyulladt.

Na most ha belegondolok én ismerek 50embert akinek vazelin van a farkába.A sitteken meg tele vannak tényleg szinte mindenkinek van belelőve.

Ha belegondolsz egy mellnagyobbítás ma már rutin műtét.De ha utánanézel mondjuk az elmúlt 10évben tuti h 50-nél több nőnek rontották el a mellét.Szóval ez a szám nem elenyésző.És gondolom ez azoknak volt probléma akik ész nélkül szó szerint csordultig lőtték magukat.Tehá azt azért nem árt leszögezni h mindennek van határa és mindent ésszel kell csinálni.

Tehát felforralod a vazelint.A farkad olyan félig álló állapotban megfogod és kb. 2-3 helyen alászúrsz a bőr és a hús közé.Miután ez megvan elmaszírozod egyenletesre.Lényeges h fecskegatyában legyél és a farkad folyamatosan felfelé(tehát a hasad felé)álljon.A maszírozgatásokat nem árt napjában többször elvégezned.Ha ezt nem teszed akkor megfolyik és egyenetlen duncsos lesz.

Persze lesznek kellemetlenségek a pisilésnél fájni is fog.de ugye a szépségért meg kell szenvedni.Miután megköt a vazelin folyamatosan kemény lesz a farkad.És nem lesz olyan h alapállapot.Tehát ha 13cenit állva és 5 petyhüdten akkor onnantól már nincs petyhüdt állapot.folyamatosan 13 centis farkad lesz ami mindíg kökemény. :-))))))

Sok sikert hozzá.De ha tutira akarsz menni akkor ne magadnak csináld hanem keress fel valami sittes ismerősödat aki mondjuk lehet h jobban vágja.

De tényleg hozzátreszem azt h semmi sem 100% szóval sülhetnek el balul a dolgok.De szerintem ez csak a mohóság számlájára írható.

2010. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!