Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak segédeszközként használ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak segédeszközként használ?

Figyelt kérdés

Van egy srác, ritkán beszélünk, mert sokat dolgozik, de ha véletlenül "elkapjuk egymást", akkor elég jól elvagyunk. Úgy kezdődött a kapcsolatunk, hogy egyszer írt egy e-mailt, hogy szeretne megismerni, belementem. Utána volt köztünk egy kis levelezgetés, néhány nap múlva felvettük egymást msn-re. És elég ritkán beszélünk (sajnos). Akkor viszont milliószor elnézést kér, mert nem tudtunk beszélni, és többször is elmondja, hogy sajnálja. Ez így tök jól esik, hogy mindig keres meg ilyesmi, de attól tartok, hogy ez az egész kedvesség csak a beszéd témánknak szól (szex, erotika, volt már, hogy mikor ezekről dumáltunk mondta, hogy ő éppen maszturbál) Ez is jól esett, hogy rám maszturbál, de mégis megfordult a fejemben, hogy csak ezért olyan kedves velem, hogy néha napján legyen kire/mire kielégülnie. De viszont, ha épp ki vagyok bukva valami miatt, akkor mindig meghallgat, tanácsokat ad, megértő, elmondja bizonyos dolgokkal a saját tapasztalatait, vagy, hogy az adott helyzetben mit tenne. Tehát nem tudom, hogy most mit is akar elérni velem/nálam. Mert nagyon kedves, aranyos, szimpatikus, de nem akarom, hogy CSAK azért tartsa velem a kapcsolatot, mert lehet velem a szexről, önkielégítésről beszélni. De ha csak azért keresne, akkor nem hallgatna meg ha épp olyanom van, vagy de?

Szerintetek csak segédeszközként használ?

Mit gondoltok erről az egészről?

Ő 20/F.

Köszönöm, aki vette a fáradtságot, és elolvasta.


2011. júl. 24. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úristeeeen, ez de beteg... rád veri, miközben dumáltok, és elmondja, és te ettől vagy boldog?

Hát igen, tipizált példái vagytok annak, hogy nem kellett volna bezárni az OPNI-t.

2011. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Mosolyogtam, mikor a történeted olvastam, mert hasonló helyzetben voltam én is évekkel ezelőtt. Egy nagyon kedves férfivel ismerkedtem meg chaten keresztül. Eleinte csak telefon szex, meg sms szex volt a téma, majd ismerkedni kezdtünk. Érdekes volt, hogy alakult a kapcsolatunk. Megkedveltük egymást, azonban a fő téma sokáig csak a szex maradt. Mi sosem akartunk többet egymástól, mivel messze is laktunk egymástól. Az már részletkérdés, hogy igenis volt közöttünk vonzalom, nem is kicsi. Mára mindkettőnknek van párja, és mind a mai napig tartjuk a kapcsolatot, igaz már ritkábban beszélünk.

A leírásodból arra következtetek, hogy hasonló cipőben jársz, mint én egykor. Ne félj őt jobban megismerni, és örülj, hogy nyitott feléd és tanácsokat ad. Szerintem tuti nem használ segédeszköznek. Viszont minden kapcsolatnak, így a barátságnak is alapja az őszinteség, így, finoman te is rákérdezhetsz, hogy mégis mit gondolok kettőtök kapcsolatáról.

Remélem tudtam segíteni. :)

23/L

2011. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mondjuk kérdezd meg tőle SZEMÉLYESEN...nem értem,miért tőlünk várod a választ..50-50%
2011. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi 23/L, tudtál segíteni, köszönöm. :)

Kedves utolsó válaszoló, nem konkrét választ kérek, hanem csak szimpla véleményt, gondolat nyilvánítást.

2011. júl. 24. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs kedvem elolvasni, de nincs igazad!
2011. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!