Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok erről? Mennyi a valóságalapja?

2010. júl. 1. 11:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szerintem meg pont nem a 16-18 évesekre hanem inkább a 20-as éveikben járó lányokra jellemző ez jobban.

De ez csak az én észrevételem.Nem megdönthetetlen.

2010. júl. 1. 11:32
 12/20 anonim ***** válasza:

Annyi mint ennek a számnak:

http://www.youtube.com/watch?v=pKl_A5mdPmY&feature=PlayList&..

A vége a legjobb: 3-ból 3 srác kurv@...

Mindkét nem hibás.

2010. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Eszméletlen béna szem, ezt meg kell hagyni...
2010. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én mint nő azt hiszem halálosan naiv vagyok/voltam, mert nem hittem el, hogy ilyen van. De múltkor egy jó barátom mesélte, hogy valami szórakozóhelyen odament hozzá egy kiscsaj elkezdtek beszélgetni, aztán a csaj nekiállt ilyeneket kérdezni, hogy mennyit keres, meg van-e kocsija, mert ő csak olyankokkal kezd stb. Hallod azt hittem beszarok! Ilyen tényleg van??? Ez nagyon gáz!
2010. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát az a véleményem hogy oké igaz,részben,mert vannak ilyen lányok,tömegesen majdnem mindenhol.És köszi hogy belinkelted ide,több ismerősöm is benne van a videóban,ami azért meglep,mert baromira nem illenek bele a klippbe,mert egyáltalán nem ilyenek.Kinézetre megy az általánosítás,de belülről nem igazán ismerik őket.Ennyit erről.:)
2010. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van ilyen is rengeteg.De most már új fajta stílus van.Örökmozgó vagyok sogat mozgok fiatalok közt sok haverom van fiúk is lányok is.Szóval ez most már úgy működik sok esetben hogy a fiúk maguktól sorolják hogy mijük is van.Perszeazért hogy a lány tudja mennyire is jól jár velük.

Testközelből megéltem egy olyan szitut amikor a lány teljesen oda volt egy srácért de ugye a srác...maradjunk meg abba hogy nem keresett valami rózsásan.De a lány teljesen bele volt zúgva.A vállamon sírt hogy ő mennyire szereti a srácot...de neki tervei és céljai vannak az életben és ezt a srác mellett ő nem tudja elérni.Rá 3 napra egy szórakozóhelyen összejött(rámászott)egy helyi szállodatulajdonosra.Akit inkább nem minősítenék se kinézetre se stílusra de mindenhol arany és ez elég volt.Ja igen a pali 57éves volt.Persze párszor megdugta és utána kidobta a csajt.Aki még mindíg a srácba volt szerelmes de összejött rá pár napra egy 44éves valami művésszel.Akiről elég annyi hogy tipikus művészlélek volt szóval nagyon nem illettek össze a lánnyal de volt pénze lakása.És ez csak egy sztori a 100ból.Meg csak egy lány de ha most nagyjából az ismerős lányok körében elvégzem a felmérést...inkább kle sem írom mert úgy sem hinnétek el.

És én lennék a képzelgő hülyegyerek.

Szóval sok ilyen van maradjunk meg annyiba.

2010. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam sajnos van valóságalapja a számnak.

Felénk is van (legalább) egy ilyen csaj aki saját bevallása szerint is csak a gazdag pasikra utazik.

Aztán múltkor is elment vacsorázgatni puccos étterembe egy pasival, de nem igazán jött be neki a csávó úgyhogy nem lett belőle több. Majd a pasi pár hét múlva felhívta, hogy mikor megy át a lakására - gondolhatjátok nem társasjátékozni :P Csaj meg próbálta lerázni, mire közölte vele a pali, hogy vagy kifizeti a vacsit vagy ledolgozza... -.-"

Jó tudni, hogy Isten nem ver bottal :D

2010. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

oltári jót röhögtem a képeken...:D

amúgy ezek szerint én nagyon szerencsés vagyok, hogy nincsen ilyen lány a barátaim, haverjaim között

ismerek ilyet, de nem közelről...hál istennek

2010. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
heh, de jók :D nagyon tetszenek a klipek! 25 éves lány vagyok, mikor megismertem a párom még a szüleivel lakott, most közös albérletünk van, kocsi nincs, nem is kell, és imádom őt :D olyan kedves volt h csak beleszeretni tudtam :) sose érdekelt h van-e pénze meg ilyenek! :))
2010. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem mindenki ilyen vannak olyan lányok is akik tényleg szeretik a pasijukat és nem csak a pénzre hajtanak !!
2010. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!