Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit gondoltok erről? Mennyi a valóságalapja?

2010. júl. 1. 11:12
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2010. júl. 1. 11:13
 2/20 A kérdező kommentje:
A kommenteket is érdemes elolvasni.
2010. júl. 1. 11:13
 3/20 Funktasztikus ***** válasza:
32%
ez 100% lékig igaz nagyon jó szám:D
2010. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
A plázar.bancok, akikről szól, úgysem fogják soha beismerni, hogy ilyenek, a többi nő részére meg sértő az általánosítás...
2010. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
részben biztosan. de mint máshol sem, itt sem jó általánosítani.
2010. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a számot. Lány vagyok, először kiakadtam hogy hogy lehet ilyen lealacsonyító számot írni a csajokról, de amiket látok a környezetembe mostmár, azthiszem megértettem.
2010. júl. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sajnos van, elég ha körülnézel. Nem minden lány ilyen, de a mai fiatalok sajnos többnyire akkor is ilyennek mutatják magukat, ha valójában nem ilyenek mert ez "trendi". Sokan mennek manapság a pénzre, hiszen olyan világot élünk, hogy segítség nélkül (pasi vagy szülők segítsége) szinte lehetetlen lakáshoz, autóhoz jutni. Persze van akinek sikerül, de általában csak azoknak, akik tehetségesek, kiemelkednek a többi közül bármiben, ellenben mindenki vágyik a jólétre. Szomorú, de sajnos van valóságalapja a dolognak. Elég ha körülnézel péntek-szombat este bármelyik szórakozóhelyen.
2010. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Funktasztikus ***** válasza:
12 éves...XD
2010. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Totál így van nem csak a pláza cicákra igaz ez.Úgy általában a nőkre.Ha azt látják egy pasin h tele van pénzzel már is ugranak.Utána persze többségében ki vannak dobva de nekik ez megéri.2 évig laktam együtt egy ilyen lánnyal.Csak a lóvéra ment jött haza a 40éves palikkal.Aki meg tényleg szerette volna nem csak megdugni azzal nem foglalkozottt mert nem volt kocsija meg pénzze.

Ja és nem volt plázacica.Meg mikor kidobták őt a pasik akik többségének gyereke volt meg felesége(ezt a lány tudta minden esetben)akkor meg persze a pasik voltak a disznók.

Kb ennyit a nőkről.

Kajak csak arra valók h jól meg.sz.opatni aztán meg elkűldeni őket.

2010. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem minden leány ilyen... Ez inkább a mostani 14-18 évesekre jellemző. "Majd kinövik", de addigra már mindenkinek lejáratják magukat, és nem fogják komolyan venni őket a fiúk se, meg senki se... Majd velük fognak játszadozni, őket fogják kihasználni...

Szerencsére volt annyi eszem, hogy nem váltam ilyenné... inkább megmaradtam kis szürke egérnek...

20L

2010. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!