Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek valószínüleg már nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek valószínüleg már nem is lesz folytatása? Mit tehetnék? Elronthattam valamit?

Figyelt kérdés

Férfi kollégám(számomra a nagy ő) munkahelyet váltott pár hónapja. Ráírtam mi van vele, majd elhívott egy forrócsokira, ahol végig magáról és az új munkájáról beszélt.

Csak egy sziával váltunk el pár napja és azóta nem is keres.


2019. febr. 10. 17:10
1 2
 1/11 Karena26 ***** válasza:
100%
Nem is volt mit elrontanod...
2019. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem te vagy a nagy ő.
2019. febr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha eddig is csak haveri, kollegiális viszonyban voltatok, semmi több, akkor miért gondolod, hogy ezek után ez változni is fog? Ha ő nem tett többet, akkor szerinted? Ez nagyon egyirányú.
2019. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem nem rontottal el semmit, azaz pont azt csinaltad, amit kell. Valoszinuleg vagy nagyon vak az ficko, vagy tenyleg nem akar toled semmit. Azt eszre lehet venni, ha egy no akar valamit, marpedig te biztosan nagyon akartal.


Azt mar csak en teszem hozza, hogyha valaki ennyire csak magarol kepes beszelni, az nem biztos, hogy olyan jo. Nem figyelt rad, ahogy aradozo szemekkel bamulod. Barmi is az igazsag, egyik se kedvezo szamodra.


Nincs ertelme utana rohanni, Amor rosszul celzott, ennyi.


42F

2019. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Utóbbi napok slágere a GYK-n:

-Munkahelyen kezdődő szerelmek

-A férfi akibe szerelmes vagyok továbblépett, akinél valamilyen okból nem kezdeményeztem illetve nem adtam elegendő jelét a szimpátiámnak.

2019. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő hívott el a múltkor kávézni akkor nem biztos, hogy nem lesz folytatása. Sztem nem hívott volna el valahová, ha csak havert látja benned. Személyesen nem találkozott volna veled. Max csak jóindulatból és illedelemből szépen válaszolt volna az üzenetedre és annyi. Sztem mindenképp beszélj még vele,lehet csak nem nagyon ér rá vagy ki tudja mi van vele... Az is benne van,hogy ő nem érez többet irántad, de ezt csak úgy tudod kideríteni ha újra felkeresed és kicsivel konkrétabban kinyilvánítod hogy te neked mennyire hiányzik pl.
2019. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk bepróbálkozhatsz még, hogy te hívod el valahová. Magától úgy néz ki, hogy nem fog jelentkezni.
2019. febr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt buktad. Nem hinném, hogy látja benned a Nőt.
2019. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben sokkal egyértelműbben a tudomására hoznám, hogy mit akarok tőle. Különösen úgy, hogy már nem, vagy csak ritkán találkoztok, nincs értelme játszmázni, jelezgetni, várni, hogy majd ő lép valamit. Vagy a lényegre térsz, vagy végleg el fog menni a vonat.
2019. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ebbe a helyzetbe csak te képzeltél bele dolgokat, sose vonzódott irántad. Max érzi, hogy részedről több is van, de nem akar tőled semmit.
2019. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!