Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ez a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a szerelem?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt tapasztalom a barátnőim körében, hogy ameddig avval vannak, hogy nem közömbösek egy fiúnak addig ők nagyon szerelmesek belé, ha meg megtudják, hogy közben barátnője lett, akkor már hirtelen kiszeretnek belőle. Én nem így gondolom, szerintem ha valaki szerelmes, az nem múlik el attól hogy a szeretett ember mondjuk mást szeret, de csak én vagyok ezzel így?
2010. jún. 30. 20:35
 1/4 nielindi ***** válasza:
ööö... nem!
2010. jún. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mennyi ideig tart nekik eza szerelem?:D amúgy lehet h tényleg szerették azokat a fiúkat, és így leplezik, hogy áhh akkor már nemis szeretem meg ilyenek. Ezt nagyon jegyezd meg!!!! Ha valakinek, tetszik egy másik nemű valaki, de kiderül hogy van valakije, vagy hogy nem kell neki, akkor tuti aztmondja h áhh levan szarva. De ez nemígy van. Ha tényleg tetszett neki aza valaki, akkor még egy ideig biztos tetszeni fog neki. Tapasztalat + tudom is...
2010. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
onnan fogod felismeri a szerelmet, hogy kérdés nélkül is pontosan érzed majd.
2010. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az igaz szerelem

A filmek, a könyvek és a tévéműsorok azt akarják veled elhitetni, hogy az első látásra fellobbant szerelem örökké tart. El kell ismerni, hogy általában a külső az, ami miatt két ember észreveszi egymást. „Nehéz ’látni’ egy személy személyiségét.” De mi az, amibe valaki „szerelmes”, amikor a kapcsolat még csak néhány órás vagy napos? Vajon nem abba a képbe, amit valaki az illető személyről elgondol? Valójában nem sokat tudsz annak a személynek a gondolatairól, reményeiről, félelmeiről, terveiről, szokásairól, ismereteiről vagy képességeiről. Csak a külsőt ismerted meg, nem pedig ’a szív titkos személyét. Továbbá a külső megjelenés megtévesztő lehet. ” Az ajándék csillogó csomagolása semmit se mond el számodra arról, hogy mi van benne. Sőt, a legelegánsabb csomagolás is takarhat hasznavehetetlen ajándékot …..Biztos lehetsz benne hogy az erre alapuló igaz szerelem nem múlik el!



(1Korintusz 13:4-8) A szeretet hosszútűrő és kedves. A szeretet nem féltékeny, nem kérkedik, nem fuvalkodik fel, 5 nem viselkedik illetlenül, nem keresi a maga érdekeit, nem válik ingerültté. Nem tartja számon a sérelmet. 6 Nem örvendezik az igazságtalanságnak, hanem együtt örvendezik az igazsággal. 7 Mindent elvisel, mindent elhisz, mindent remél, mindent kitartással tűr. 8 A szeretet soha nem vall kudarcot.

2011. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!