Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellek neki? szeret? ááááááááá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellek neki? szeret? ááááááááááááá<33

Figyelt kérdés

sziasztoook

légyszi gyors és értelmes válaszokat.

thx:)

szval.

ma taliztam a strandon egy "álompasival".:)

nagyon arii dumcsiztunk flörtöltünk szal minden volt.

beszéltem vele msn-en is.

bejelölt iwiw-en.

és iwiw-en ki van írva h:kapcsolatban

ááááááááááááááááááááááááá

itt kibuktam.

csak azt nem értem h akkor mért írogat <3-et meg (LLL)-t??

légyszi írjatok!!

mit akarhat??


2010. jún. 30. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Reményt adhat neked, hogy jelenleg nincs is csaja, csak nem tartja karban az adatlapját az iwiw-en...
2010. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amit én el tudok képzelni... Az az, hogy a tinipuncid húsát falná, miközben csaja van... Hát.. Ez van...
2010. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Doriiisss ***** válasza:
59%
Így pedig lehet, hogy "két vasat akar a tűzben tartani". Lehet, hogy minden arra megy ki, de az is lehet, hogy én túlságosan sokat csalódtam és azért vagyok ennyire negatív. Mindenképpen beszélj vele arról a csajról.
2010. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szeret? Hogyne, ma találkoztatok, biztos... Javaslom, hogy kérdezd meg tőle... Lehetőleg így, ahogy itt feltetted. Kis liba. -.-'
2010. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
figyelj sztem talizz vele tegyél ugy mintha nem láttad volna h kapcsolatban és aztán ha eljuttok arra a szintre h lesmárol vagy megkérdezi h akarsz ejárni vele akkor kérdezz rá. állj a sarkadra nem bántod meg ezzel és nem gáz megkérdezni:) csak ovatosan mintha csak kiváncsi lennél ne pedig letámadd h de hát te kapcsolatban vagy teeee kis .. :Dszalérted. hajrá:)
2010. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
uccsó válaszoló nagyon köszii:)
2010. júl. 1. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!