Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent: "leszbikus lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent: "leszbikus lennék ezért a nőért"?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha egy lány egy szép színésznőt/énekesnőt látva megjegyzi, hogy "leszbikus lennék ezért a nőért", az mit jelent? Lehet benne valami biszexuális hajlam, vagy csajoknál teljesen természetes egy ilyen kijelentés? Mert én fiúként még azt se nagyon mondanám egy pasira, hogy milyen helyes, vagy jóképű, és főleg nem ilyet, hogy b**i lennék érte, hogy megkaphassam...
2010. jún. 30. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi ezzel a bajod? miért utalna ez bármire is? viccelnek, és közben elismerik, hogy a másik csaj nagyon jól néz ki.
2010. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányok ilyen téren nyitottabbak. Simán megmondják egy másik csajra,hogy szép és hasonlók. Ez nem feltétlenül jelent másságra való hajlamot,egyszerűen elismeri a másik hölgyeményt.
2010. jún. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
szerintem ebbe semmi biszexualitás nincs.lány vagyok én is,jópárszor ejtettem ki ilyet a számon,mert szépnek találtam egy lányt,és szeretnék kinézni úgy.
2010. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahha. Köszi a hozzászólásokat. Hát mi, pasik tényleg sokkal kevésbé figyeljük egymást, és nem szoktunk véleményt nyilvánítani róla, ki hogy néz ki. De akkor az a válasz a helyes, hogy a lányoknál ez természetes, akár ilyen formában is. :)
2010. jún. 30. 01:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát elég érdekes kijelentés.

Őszintén nem értem egy hetero nő minek mond ilyet. Jól van, hogy szépnek talál egy másik nőt de akkor miért nem azt mondja?

Én biszexuális vagyok, nem mondanék ilyesmit ha nem lenne alapja. De gondolom én vagyok csak ilyen megfontolt...

2010. jún. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
csajszi vagyok, megnyugtatlak: én is mondtam már, semmi nincs benne. inkább az irigységet fejezi ki, h én is szeretnék így kinézni.
2010. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bakker, nem lehettek ennyire besavanyodottak. Ez POÉN! Nem azért ejtődik ki, hogy valós alapot tulajdonítson hozzá a publikum.
2012. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!