Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
El kezdtem randizgatni 1 japán lánnyal, ő 32, én 41! Mire számítsak?
Figyelt kérdés
Volt valakinek keleti barátnője? Angol nyelven beszélünk, kicsit félek is tőle, de akarom is! Kiváncsi lennék a továbbiakra! Szerintetek nem prűdek a mostani keleti lányok?2019. jan. 12. 21:24
1/9 anonim válasza:
A helyedben nem aggódnék túlságosan. Korban nagyjából passzoltok, és ha Európában él már egy ideje, akkor kulturálisan se lesz zavaró a különbség.
Akkor lehet gond, ha nagyon tradicionális a családja, és esetleg ellenzik, hogy nyugati ember legyen a párja. De mivel már elég idős, talán nem függ annyira a családjától.
2/9 anonim válasza:
Nem szokták borotválni a puncijukat, arra számíts!
3/9 anonim válasza:
Nem tudom mit értesz prűd alatt, azért arra számíthatsz, hogy általában konzervatívabbak, mint az európaiak, ennek minden előnyével és hátrányával együtt.
4/9 A kérdező kommentje:
Itt él igen, mármint Londonban, itt sürgősségi orvos, szülei is itt élnek, apukája is doki ő japán, anyukája Finn,metró vezető! Én Radiológiai ezközöket tartom rendben, 11 éve itt vagyok, csak most jöttem át 1 másik kórházba! 1 hónapja botlottunk össze, azonnal pezsgett a levegő közöttünk!
2019. jan. 12. 22:34
5/9 anonim válasza:
Arra számíts, ha véletlenül rájön, hogy ezen az oldalon teljesen beazonosíthatóvá tetted őt, és így teszel fel róla személyes kérdéseket, akkor nem fog örülni.
6/9 A kérdező kommentje:
Magyarul semmit nem tud, most ezt ugyan hogy találná meg?
2019. jan. 12. 23:04
7/9 peca1000 válasza:
Addig kupakold, amíg lehet.
Hozzádmenni nem fog.
Ja és ahogy említették, aJapán csajoknak szőrös a nunija.
8/9 anonim válasza:
Igaz ami igaz. Én voltam már keletivel. A családját azért nem akartam már megismerni. És igen, tényleg szőrös.
9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na teljesen csupi
... 🤗 Megvolt a csoda tegnap! 🤗🤗🤗🤗
2019. jan. 16. 22:26
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!