Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek féltékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek féltékeny, ha tudom, hogy nincs is alapja?

Figyelt kérdés
Nem mondanám magam kórosan féltékenynek általában, mert a páromnak azért van pár női ismerőse, mégse vagyok rájuk féltékeny (kolléga, volt osztálytárs vagy valaki), mégis van valami amin könnyen felhúzom magam. Nevetséges pedig az egész. Arról van szó, hogy egyetemi tanár a párom és hallgató ismerősök is jelölik facebookon, de amúgy nem vagyok féltékeny mert valahogy nincs benne semmi extra, más tanárokat is bejelölnek, meg nekem is van mindenféle ismerősöm. Viszont tanított most először külföldieket is és ha meglátom, hogy egy kínai lány bejelöli, felhúzom vele magam. Részben azért, mert volt, hogy amúgy nem is ő vizsgáztatta őket (csak 1-2 órát tartott nekik a félévben, a többit a kollégája) de a kollégát, akit keresett az egyik csaj, nem tudták elérni. Most meg megint valami lány ismerőse. Engem ez azért zavar, mert idegesít, hogy miért a páromnak kell azokkal a hallgatókkal is foglalkozni, akik amúgy nem nála vizsgáznak, mert a másik tanár nem jól végzi a dolgát. Arra a kollégájára amúgy is sokat panaszkodott már, az egész tanszékük nem bírja. Ha egy ilyen lány bejelöli, mindig idegesít, pedig ennyi erővel minden nap idegelhetném magam, mert épp elég hallgató van az egyetemen. Mégis csak ezek zavarnak, talán azért mert ezek kínaiak és mert nem a páromnak kellene velük foglalkozni.
2019. jan. 10. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Rasszista vagy.
2019. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha csak a kínai hallgatok zavarnak, akkor nem féltékeny vagy, hanem rasszista vagy xenofób.
2019. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy nincs alapja a féltékenységemnek, vagy idegességemnek, mert csak azért mert kínaiak, nem biztos, hogy pont közülök tetszene meg neki bárki is, ráadásul amúgy is mit ér a kapcsolat, ha nem tudok bízni benne. Meg nem szokott okot adni rá, hogy féltékeny legyek, nem flörtöl a hallgatókkal meg másokkal sem. Ezt tudom, mert ismerem már annyira, meg amúgy én is hasonló közegben mozgok, szóval ő is lehetne féltékeny akkor bárkire.
2019. jan. 10. 17:33
 4/17 A kérdező kommentje:
Eddig semmi bajom nem volt a kínaiakkal, de valószínű azért zavarnak jobban, mert kínaiakkal kevésbé találkozok, azokat kevésbé ismerem, nem tudom hogyan viszonyulnak a páromhoz (bár valószínű sehogy) meg már annyit panaszkodott a párom rájuk, hogy már szabályosan elegem lett belőlük. Meg a kollégája helyett kell neki velük foglalkozni, pedig nem az ő dolga lenne. Ez is a dolog része, hogy ezt is felháborítónak tartom.
2019. jan. 10. 17:35
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Most nagyon fel foglak idegesíteni, de nincs az a férfi aki egyszer nem akarna egy ázsiait meg...:D
2019. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
17:35: csak azért, hogy idegesíts, minek válaszolni?
2019. jan. 10. 17:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Előttem levő! De amúgy miért, mitől különlegesek? Ezt kérdem női szemmel, komolyan:D?
2019. jan. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező,

először tegyél rendet a fejedben és az érzelmeidben! Úgy vélem, most még nem késő.

A leírtak alapján (de csakis a leírtak alapján) én cseppet sem féltékenykednék.

F.

2019. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 19:20-nak pedig különösképpen!
2019. jan. 10. 20:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem nem teljesen világos a sztori.

Azzal van bajod hogy bejelölik és esetleg vissza is jelöl valakit vagy a hallgatók származásával? Ha pl németek vagy csehek v oroszok v irániak lennének az jobb lenne? Vagy kevésbé zavarna?

Egyébként semmi okod a féltékenységre. lehet hogy a párod jó tanár, jófej tanár, segítőkész mittudomén és ezért bejelölik.

Ha a párod meg (objektíve) jó pasi akkor meg igen előfordulhat hogy a hallgatók közül néhányan ábrándoznak róla vagy akár randira hívják. Az meg már csak a párodon múlik hogy ő megcsal-e vagy sem. De még ha meg is csalna az sem biztos hogy onnan tenné.

De szerintem semmi okod féltékenységre, pláne ha bízol a párodban és jó a kapcsolatotok.

2019. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!