Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobben szeretik a lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobben szeretik a lányok ha szőrtelen 1 srác feneke? (a cerkanal alap sztem. ) vagy egyáltalán ciki ha szőrös 1 fiú feneke?

Figyelt kérdés
látom h volt már hasonló kérdés és írtátok h ritkítás vagy mi.. ez mit takar?
2008. nov. 7. 10:28
1 2
 11/13 anonim válasza:
63%

Nem kimondottan vonzó egy szőrös fenék, de hidd el egy borostás viszont undi. (szerintem)

A cerkánál meg szerintem az arany középút a nyerő, szépen megnyírni de semmiképen ne legyen csupasz. Ami a hónaljat illeti azt viszont illene borotválni minden férfinek.

2008. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Mit borotváljak??? :-D A hónomalját?? :-D Normális vagy te? Ez megint ilyen újdonsült tinibaromság. Volt egy kollégám, fiú, aki meg akart győzni arról, hogy a seggről azért is jobb lehúzni a szőrt, mert, úgy még a pukizás is jobb érzés. Hát az ilyen mentalitás beteges szerintem. Barátnőm csak mértékkel van borotválva a nemiszervén, én viszont sehol, vess keresztet, de még ott sem. Higiénia így meg úgy... fürdeni kell barátom, mondd meg neki, és akkor nem lesz gond a higiéniával. Nehogy már meg akarj győzni, hogy hogyan kell lennie annak, amit a természet úgy alkotott meg, ahogy annak lennie kell. Műmell, műszáj, művagina, az is kopaszon és persze piercinggel, műpénisz, műszemöldök... komolyan, hányingerkeltő ez a társadalmi aberráltság.
2008. nov. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten taszít a nagy dzsumbuj a fenéken,de nem tartom cikinek mégse,mivel férfiből vagy.Ha téged,és a párodat nem zavar,szerintem hagyd fenn a farbekecst nyugodtan!Az,hogy a cerkáról leugrattad a szőrmebundát nagyon dicséretes.
2008. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!