Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobben szeretik a lányok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobben szeretik a lányok ha szőrtelen 1 srác feneke? (a cerkanal alap sztem. ) vagy egyáltalán ciki ha szőrös 1 fiú feneke?

Figyelt kérdés
látom h volt már hasonló kérdés és írtátok h ritkítás vagy mi.. ez mit takar?
2008. nov. 7. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
lol ez a kerdes bazzeg kiakasztott =)))) , mindenki maskepp szereti ,nincs standard ,van aki szereti az oserdot van aki kivagja :D de gondolj bele h ha kivagsz minden fat eghajlatvaltozas varhato :D:P
2008. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Fiú vagyok, higiéniai okokból szoktam gyantáztatni a fenekem. De szerintem nyilván nem tetszik a lányoknak, ha egy "dzsungel" van ott, miközben a péniszednél kopasz vagy. :)
2008. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

nekem a párom cerkája úgyis megfelel, hogy rövid a szőr.. fenekén is elfér.

szerintem hülyén nézne ki, hogy feneke sima, combja meg megint szőrös.

21/L

2008. nov. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

hááát én például jobban szeretem a szőrős pasikat

mellkas, fenék, és természetesen mindenhol


a gyantázott, borotvált meztelencsigáktól viszont irtozom...egy srác lehet, bármilyen aranyos meg kedves, de ha meztelencsiga, akkor szexuális téren nálam nincs esélye

persze ezzel lehet, hogy csak én vagyok így

2008. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
92%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, ez egy hülye divat, hogy gyantázzák magukat a srácok. Egy igazi férfi szőrös, mindnenhol! Lásd: Antonio Banderas... hmm :)
2008. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
92%
meg kell kérdezni az aktuális partneredtől, hogy hogyan szereti, mert egy elég nyitott, szókimondó világban élünk, és ez már hétköznapi kérdésnek számítana. De ízlések és pofonok...nem mindenkinek tetszik a szőr, de ha te úgy érzed jól magad, hogy le vagy gyantázva akkor maradj ennél a variációnál.Ha érdekled a partnered akkor elfogadja, hogy neked mi jó. Én is jobban szeretem ha egy pasi szőrös... (L)
2008. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes kérdés... nem volt még olyan partnerem, akinek a fenekén dzsungel lett volna.. ha az lenne, az valószínűleg taszítana, ugyanúgy mint a háton lévő szőr. Ha máshol szőrteleníti magát, attól viszont hányok. Nincs számomra visszataszítóbb egy csupasz férfinál bleeeee.....
2008. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze háton szőr más, mint fenéken. Páromnak nagyriktán kinő 1-1szál a hátán, akkor nekiesek csipesszel, de feneken maradhat a szőr, cerkán meg elég, ha meg van nyírva. lány vagyok
2008. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha egy férfi mindenhol csupasz. Mivel eltérőek vagyunk eltérő izléssel szerencsére mindenki meg tudja találni a hozzá illőt! :)
2008. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sokkal jobb egy szőrös feneket megfogni, mint egy borostás feneket.

húúú már belegondolni is rossz...

2008. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!