Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az unokatestvérem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az unokatestvérem nagyon gáz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Évek óta nem láttam aztán egyik nap találkoztunk és nagyon megtetszett. Tudom hogy rossz dolog de mégis mindig képeit nézem és egyszer már el is élveztem :(:(
2010. jún. 27. 17:54
1 2
 11/15 anonim válasza:
Én a másik oldalon voltam. Magyarul az unokatestvéremnek jöttem be... sosem vallotta volna be, de visszahallottam, plusz olyanokkal jött, hogy mi van ha egy lánynak a saját unokatestvére tetszik..szóval értitek. Nagyon rosszul éreztem magam ekkor, szóval szerintem inkább felejtsd el.
2010. jún. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat és el fogom
2010. jún. 28. 13:29
 13/15 anonim válasza:
ugyanez van nálam is...:):)..de én ugyis összejövök vele...nem érdekel semmi:)
2010. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el en is voltam hasonlo helyzetben....ugysem lehet belole semmi..sok hal van meg a tengerben. Sok szerencset a halaszashoz ;)
2011. nov. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

De miért ne lehetne? Nem kell senkinek megtudnia hogy unokatesok vagytok

... ne legyen gyereketek azt ennyi, pár év mulva meg úgyis észhesz tértek és az egyikőtök megy jobbra a másik balra. Addig meg lehet szorakozni, a szülőknek rokonoknak meg nem kell megtudni :)

2016. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!