Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég láttam egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég láttam egy lányt a sulinkban. Húúú és húúú mégegyszer csak, szoval ebből leszűrtétek, hogy bejön, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval az a harcihelyzet, hogy fősulis vagyok, aztán nekünk is vége lesz a sulinak, őt se látom túl sokat, tehát az egyetlen lehetőségnek, az iwiw jutott eszembe. Bejelöljem, felvenném msnre... de az a baj ez sose szokott jól elsülni. Jó amikor láttam nem csak láttam, hanem beszéltünk is, de csak úgy várakoztunk aztán úgy teljesen hétköznapi dolgokról. Szerintetek bejelöljem, vagy mi, mert kétlem, hogyha most nem csinálok semmit sokat látnám ezután. (gyakorlatilag az esély hogy látom elenyésző).

20F


2010. jún. 27. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2010. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Iratkozz ki
2010. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ma meglesz a lv 80as paladin
2010. jún. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetne esetleg az elektronikus kapcsolattartás helyet a személyeset használni, az szerintem hatásosabb. Szerinte hajts rá, hátha most sikerülni fog! Szurkolok neked!
2010. jún. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg...te írad hog yúg yis külön utakra mentek ha nem jön össze akk sincs semmi gáz mert nem látjátok többet egymást viszont h amost nem lépsz ezem fogsz rágódni ...szal hajrá:D

L/13

2010. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Először is hogy találtad ki, pont ma lett emg a 80as paladin... másodszor mint írtam személyesen leghamarabb szeptemberben látok bárkit . És a szeptember se életbiztosítás. Aki meg most szabadult az óvodából az inkább ne válaszoljon.
2010. jún. 27. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
a lvl 80-as paladin és a barátnő egymást 100%-osan kizáró tényezők. sorry, nincs esélyed!
2010. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bejelölheted, mivel nem csak látásból ismered, hanem beszéltetek pár szót is, tehát az "ismerősöd" már gyakorlatilag is. Ha visszaigazol én a helyedben megpróbáénám az msn-t.. legalábbis ott tudtok beszélni még és eesetleg egy személyes találkozót is megbeszélhettek ha nem vagyto az "internetes kapcsolattartás" hívei :)
2010. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Aki meg most szabadult az óvodából az inkább ne válaszoljon."

Mért ne válaszolhatna? Elvégre ő is ember és a maga módján igaza is van. 19/L

2010. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én bejelölném, és üzenetet is írnék neki a helyedben.

Akkor elindulhat vmi.

2010. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!