Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vettem észre ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre ezt az újj trendet v te is így vtok vele?

Figyelt kérdés

Szal míg kb 3 éve az lett a divat h emok, mindenki őket másolta, majd most lettek belőlük a metrosexuál fiúk (akik b u z i k) és

"deszkás, bmx"-esek akik fél emok, fél metrok?

Most vhogy ez lett a divat, mert olyan ciky h ott ugrál a szerencsétlennye a téren és az az életcélja h megcsinálja a backflyppet(vmit).

18L vok és szánalommal nézem h a 14éveseknek ezek a "férfiak" jönnek be.

Mi a vélccsitek?


2010. jún. 27. 12:05
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
A vélccsit biztos hogy két cs-vel írják?!
2010. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:

Áhh...ez a kérdező..xD 81%-os lett a magyarod??xD:| Nem tollas még egyikünk háta sem szerintem:D:D:D

Meg mi a bajod a bmx-esekkel??Nem mindegyikük szemét:S És ha biciklizni akarnak??Mi van?Semmi...az legalább egészséges..

Meg,mi az,hogy:

A kérdező kommentje:

oké te vagy a star! és most takarodj! :)

Pff...legalább nem kevernéd az angolt meg a magyart...-.-'

2010. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
60%

Anyjuk kínját! A normális pasiknak nem jut semmi, azt a csajok amikor már el vannak használva akkor döbbennek rá h az életbe egy ilyen szerencsétlennel nem fognak boldogulni, mennek a normális pasikhoz, de már el vannak ahsználva

csajok, ki kell jelentenem nagyon buták vagytok 17 alatt!!!!!

2010. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
44%
Hát nem minden csaj buta 17 alatt..:S Nem kéne azért általánosítani:/
2010. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

0%-os!

2 féle csaj van:

-aki vállalja h a divatb##ik jönnek be neki

-és aki nem.


Én is ismertem 2. kategóriás csajt, az is elkeztde nekem h jaj de jól állna nekem ha csőgatyát vennék fel..stb..

Na mondom jóvan... -.-'

2010. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 szmnt válasza:
Szerintem az a divat, hogy mindenki annyira rosszul ír, hogy már fáj olvasni, és ezzel azt hiszik, hogy ők 'lazák'.
2010. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Esnének szét a nagy lazaságtól :D
2010. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 barnamáté válasza:
teljesen igazad van
2010. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!