Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok egy papba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legalabbis nagyon tetszik.Amikor talalkozom az uton vele,akkor ramosolygok es koszonok neki,o visszakoszon de semmi tobb.Szerintetek mi volna a helyes?...Hol talalkozhatnek meg vele,csak ugy a plebaniara nem mehetek be.

20/L


2010. jún. 26. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
ha katolikus,akor felejtsd is el.bizunk benne hogy református.
2010. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Gyónnyál érte,de most viccen kívül :)

Am úgy tudom,h a papoknak nem lehet bnőjük,vagy igen?

2010. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Frankó. Szerintem próbálj inkább összejönni egy b*zival, az viccesebb perverzió!
2010. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos Katolikus,es nem gyontat mert szabadeves:(
2010. jún. 26. 19:41
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Barátnőjük nem. Bár amik kiderülnek manapság a papságról...
2010. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki olyanokat ír hogy jöjjön össze egy b*zival, az elmebeteg és gyerekes. Már nem azért, de a homoszexuálisok férfiakhoz vonzódnak és nem érdeklik őket a lányok...

A kérdésre válaszolva:

Próbálj meg beszélgetni vele, de véletlenül se add a tudtára az érzéseidet. Csak próbálj kicsit közelebb kerülni hozzá. A papok egyébként is szeretnek beszélgetni :) Legalábbis errefelé :D

2010. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nielindi ***** válasza:
29%
operáltasd át magad kisfiuvá :)
2010. jún. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfelejtheted...ennek zéró jövője van.
2010. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nem a Pap Zoli? az nekem is bejöttXD
2010. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

szerintem várd meg mi lesz a Jóban Rosszban papjával és a szőke leányzóval és akkor ....


most komolyra váltva a szót, a református papnak lehet felesége én úgy tudom a katólikus papnak nálunk "bentlakásos bejárónője van" !szóval egy halványlila remény van !:D

2010. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!