Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van véres folyásom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van véres folyásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20-án lett vége a menzeszemnek és ma 26-án átlátszó folyásom volt és észrevettem benne vért is picit...negyed órával utána folyásom lett,ami most véres -barnás....mitől lehet ez ?

Havonta a barátommal kielégitjük egymást,de még sosem hatolt belém ,a kezemre már elélvezett ,de sosem nyúltam oda a hüvelyemhez.

Segitsetek kérlek,hogy mi lehet a baj?

Tabit nem szedek


2010. jún. 26. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos, afelől nyugodt lehetsz, nem terhesség. Viszont én ezen inkább ideges lennék, mert a terhesség még csak csak kezelhető, ez viszont Isten se tudja, hogy mi... legfeljebb egy orvos. :) Szóval szerintem ne minket kérdezz, látatlanban akkor sem tudnánk, ha orvosok lennénk, hanem menj el nőgyógyászhoz.
2010. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok és rendszeresen jött meg a menzeszem azutóbbi 3 hónapban,azaz április,május,juniusban 14-én mindig megjött +-1 napi késéssel,előtte azonban jan,febr,márciusban 7-én jött meg.

mint irtam,a barátommat kielégitettem már,simogatott is a kezével,amiken lehetettek spermiumok,de a hüvelyembe nem nyúlt fel,a hasamról meg a szeméremdombomról meg gondolom nem másztak belém.

Április végén a barátom a nyelvével kielégitett,de semmi egyéb.Lehet,hogy emiatt van vmi baj?

2010. jún. 26. 19:59
 3/24 anonim ***** válasza:
ORVOS!!!!
2010. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt hogy amiatt lenne ez a vérzés.Valami bezavarta a ciklusod,menj el orvoshoz.Valószínüleg fogamzásgátlót ajánl majd,mert az rendszeressé teszi.
2010. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy megfáztál, de tényleg látogasd meg az orvost. (szerintem nem a pettingtől lehet..)
2010. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
A lényeg nekem csakis az,hogy terhes ne legyek! /nem fáj sehol sem , nem tudom,h mi lehet a baj..../
2010. jún. 28. 15:43
 7/24 ShadowDog válasza:
Terhes ettől még lehetsz, de ez orvos!
2010. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

nem 28.a van??? XD


Am sztem is menny el az orvoshoz... nem lehet h kicsit durvábban elégített ki mint szokott?

2010. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kislány!!!

Ha a srác nem tette be, és a sperma nem is ment bele a nunidba, akkor nem vagy terhes!!!

De Orvoshoz menj el!!!

Nem gyerekjáték

2010. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes te szerencsétlen, max az agyad terhelt, ha nem fogod fel. DOKI!!!!
2010. jún. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!