Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ez már megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez már megcsalásnak számít (? )

Figyelt kérdés
nemrég osztálytársammal egy este ittasabb állapotban smároltam, és ő megujjazott. neki barátnője van. másnap kb alig beszélt velem, és azt mondta, hogy ez nem számít megcsalásnak, és ott mondogatta mindenkinek, hogy mennyire szereti a barátnőjét.
2010. jún. 26. 18:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"mindig a megcsaló a hibás"


őis hibás igaz de csak részben. aki hagyja magát ugyanolyan hibás benne.

abba se gondolsz bele, hogyha a megcsaló nem lett volna részeg akkor valószínűleg megse csalta volna, így már azt is mondhatjuk hogy a csaj ezt használta ki egykis testiség miatt.

2010. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
ti ennyire nemfigyeltek bazzmeg? a csaj(vagyis én) se volt józan, igen énis hibás vagyok, de de övé volt a felelősség. ha úgy lett volna hogy én vagyok józan a pasi nem, akkor én nem engedtem volna, ha fordítva, akkor a pasinak nyilván nemjutott volna eszébe kikezdeni velem szóval..ennyi a lényeg :D
2010. júl. 2. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!