Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ez már megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez már megcsalásnak számít (? )

Figyelt kérdés
nemrég osztálytársammal egy este ittasabb állapotban smároltam, és ő megujjazott. neki barátnője van. másnap kb alig beszélt velem, és azt mondta, hogy ez nem számít megcsalásnak, és ott mondogatta mindenkinek, hogy mennyire szereti a barátnőjét.
2010. jún. 26. 18:47
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen, tudtam hogy van barátnője, és már leírtam, hogy nem voltunk józanok
2010. jún. 26. 20:58
 12/22 anonim ***** válasza:
46%

És már ne haragudj, de az most mentség, hogy nem voltatok józanok? Egy frászt. Aki nem bírja az italt - mert nyilván nem először voltál részeg - az ne igyon annyit. És igen, tudom, ő mászott rád, de te sem ellenkeztél... szóval ebben keményen benne vagy.

Azért kíváncsi lennék, hogy ha lenne pasid, és mondjuk ő egy másik csajjal így "nem csalna meg", mit szólnál, hogy áá, csak részegen megujjazta, az nem megcsalás, meg hát részeg volt.

2010. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
ez a világ legolcsóbb kifogása a "nemvoltunkjózanok"
2010. jún. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem kifogás. nekem ezért nem lesz bűntudatom, mert volt egy jó estém egy sráccal, akinek van barátnője. még pedig azért nem, mert ha annyira szeretné akkor nála se lenne 'kifogás' a részegség. a csaj meg vigyázzon rá jobban. jöhetett volna oda, ahova mi mentünk, de nem volt kedve. és igen, nyilván én is kiborulnék, ha a pasim ilyet csinálna. de amíg nem vagyok ebben a helyzetben, addig nem nagyon tud érdekelni. én nem csaltam meg senkit :)
2010. jún. 26. 21:51
 15/22 anonim ***** válasza:
49%
hülyevagy és öntellt
2010. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
az elsőt elfogadom a másodikhoz azér több kell :)
2010. jún. 26. 22:05
 17/22 anonim ***** válasza:

ha az én barátnőm valahova elmenne valakivel mert nekem nem lenne kedvem és megcsalna, akkor szerintem szétszedném azt akivel megcsalt vele meg nemtom mi lenne.

semmi mentséget nem tudsz felhozni ilyen nincs nem takarózhatsz ilyen olcsó érvekkel.

egy szemét szarkavaró önző alak vagy ..gondolom egy plázapincsa

2010. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok plázapi.csa, és akármit mondasz, nem 'olcsó' ok, hogy nem voltam józan. nem szoktam nagyon berúgni, mindig tudom hol a határ, egyszer előfordult, úristen. a legtöbb emberrel megesik. ha csak ő lett volna részeg én meg józan akkor nem engedtem volna. ennyi. barátnője meg úgyse fogja megtudni. az szidásommal amúgyse megy senki semmire :)
2010. jún. 26. 22:12
 19/22 anonim ***** válasza:
Miért lenne ő a hibás, megcsalásnál mindig a megcsaló a hibás, miért nem lehet felfogni?? Gyökerek
2010. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
végre normál ember
2010. jún. 27. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!