Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális h szex után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális h szex után mindig nagyon elfáradok és álmos leszek?

Figyelt kérdés

Mindig úgy érzem mintha tök hulla lennék mintha kiszívták volna minden erőmet. És csak fekszek és 5 percen belül mindig bealszok. Ez normális?

17/F


2010. jún. 26. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.. tom .:D és nem leszek álmos
2010. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hajnali 2 óra van akkor normális, ha délután 2 akkor nem.
2010. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én délután is álmos leszek.
2010. jún. 26. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Vagyis csak az, hogy 17 évesen nem hallottál még ilyen dologról. Olvass utána.
2010. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez teljesen normális.. sok pasi elfárad tőle.. hülye genetika xD
2010. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szeretkezés után egy kicsit bpunnyadok, hozzábújok a barátomhoz, utána meg frissebb leszek :D Nem értem.. a barátom meg mindig elkezd nevetni szex után a boldogságtól :)
2010. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
persze szexkóma ismerős dolog
2010. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!