Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekünk, vörös hajú férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk, vörös hajú férfiaknak miért ilyen véres horror az életünk? Miért undorodnak tőlünk a nők, kivéve ha az a nevünk hogy Ed Sheeran?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 23:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
A következő kérdésedben egy munkanélküli, alkoholista, rinyáló ember vagy. Nem lehet, hogy a hajad színe mellett esetleg ezek is közrejátszhatnak kissé?
2018. nov. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
76%

Én is vörös hajú vagyok,ezért megértem minden gondod.

Nekem sem volt sosem könnyű a párkapcsolat kérdés,bár én csak 16 éves vagyok és lány.

Kiskoromtól fogva rengeteg aláztak emiatt és aláznak is,pedig egyáltalán nem tartom magam csúnyának.

Néha nagyon kellemetlenül érzem magam,amikor egy csapat barna hajú barna szemű emberrel vagyok,de hát ez van.

Megkell ezzel békélni,ez nem olyan dolog amiről tehetsz.

Nekem egyébként nagyon tetszenek a vörös hajú fiúk,de nyilván nem ez lesz annak az oka,hogy valakibe beleszeretek.

Viszont az előbbi válaszaid alapján szerintem előbb van egy nőnek a személyiségeddel és a hozzáállásoddal problémája,mint azzal,hogy ilyen színű a hajad.

2018. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22 Soha nem értettem, hogy lehet valakit pont a vörös haja (vagy akármilyen testi tulajdonsága) miatt szekálni. Szépek és egyediek vagyunk, akinek nem tetszik, ne nézzen ránk. Remélem azóta abbamaradt a szekálásod❤️

18/vörös-szeplős lány, aki imádja, hogy nem tucat.

2023. febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!