Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön az hogy egy fiú ki tudja rakni a rubik kockát?

Figyelt kérdés

Mert én ki tom csak arra vok kíváncsi hogy nektek bejön-e?

12/f


2010. jún. 26. 10:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
én lány vagyok, és én is ki tudom rakni. szerintem bárki megtanulhatja, ha akarja, nagyon egyszerűm csak ránézésre bonyolult... szóval ettől semmivel nem fog jobban bejönne egy srác:D de hidd el, nem csak nekem, hanem szerintem senkinek.
2010. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan azt hiszed 12 éves fejjel, hogy ha kitaksz egy RUBIKkockát akkor attól a csajok sugárba fognak hugyozni tőled, KIKELL HOGY ÁBRÁNDITSALAK NEM FOGNAK SUGÁRBA HUGYOZNI TŐLED, max megdicsérnek h kitudtad rakni...


Szted a csajoknak tetszik ha összetudom rakni a kindertojásban lévő kis játékot, xDDDDD gondolkozz már!!!


SZERINTEM MENNY VISSZA HOMOKOZNI, AZ VALÓ NEKED!

2010. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Sokkal több észről ad tanubizonyságot, mintha odállítanál elé egy motorral, hogy cső bébi, jössz gurulni? Aztán meg zakóztok az első saroknál.
2010. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
jó van csak kérdeztem,azé nekkel leszedni a fejemet!egyrészt már páran csodálták suliban pl.:az osztly főnök is :P
2010. jún. 26. 11:45
 15/45 anonim ***** válasza:
Szerintem van, akinek bejön, ugyanis nem egy disco-s suttyóra vall, hanem egy intelligens, türelmes emberre. Mondjuk ez természetesen önmagában nem elég, de szerintem lehet egy jó pont.
2010. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
12:17 te egy értelemes ember vagy
2010. jún. 26. 12:20
 17/45 anonim ***** válasza:
epik fájl
2010. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
fuckyeah gyanús:D szerinted kit érdekel, hogy kitudod rakni? ha tetszel egy csajnak akkor összejön veled ha ki tudod rakni a qurva kockád hanem
2010. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
De gonoszak vagytok! Szegény kisgyerek!!!! Nem látjátok, hogy még csak 12 éves???? Nem piálással menőzik, hanem egy logikai játékkal, ti meg itt leugatjátok. Szégyelljétek magatokat!
2010. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból pozitívum, hogy aki ki tudja rakni, az nem az a tipikus tapló, akik többnyire azt se tudják, hogy mi az.

17L

2010. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!