Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az, ha több lánnyal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az, ha több lánnyal is smárolok?

Figyelt kérdés
vannak oan napok h több lánnyal is smárolok gáz?
2008. nov. 5. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Találd meg az igazít. :) Csak a többi meg ne lássa és nehogy összeszedj valami fertőzést a nagy változatosságban (pl. nincs állandóan herpesz a szádon?).
2008. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs
2008. nov. 5. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha lány lennél akkor r_b_ncnak vagy k_rv_nak gondolnálak de mivel pasi vagy gondold át hogy rád mit gondolnak.... xD

És hát igen kicsit ciki mert hogy naponta más csajjal...de hogy egy nap többel szerintem nem normális dolog xd

2008. nov. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Az "gáz", hogy azt írod, hogy "smárolok" meg "oan" meg "h".
2008. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki. Inkább járj egy lánnyal, és smárolj vele. :) Gondolj bele, a legtöbb embernek fontos a hűség, és így egy lány sem fog komolyan venni! Ha szerelmes leszel, majd nézelődhetsz!
2008. nov. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki..de elég furcsa! Én nem smárolnék olyan fiúval akiről tudnám h másokkal is! Nekem is vannak ilyen ismerőseim imádom is őket...de azért vagyis pont emiatt nem fognak komolyan venni a lányok!
2008. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy gáz! Nyilván azért csinálod, mert élvezed, és szép teljesítmény amúgy. De ezen mi a kérdés?... Szerintem te csak dicsekedni akarsz! Ha meg van annyi hülye lány, azoknak úgy kell.
2008. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem gáz, ha csak ennyiről van szó, de az már gáz, ha ezek a lányok azt hiszik, hogy több is lehet belőle, amikor te már rég valaki mással vagy
2008. nov. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akivel smaciztam mind tudja ezt de még is smacizik velem,miért? -.-"
2008. nov. 6. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!