Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy ha a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha a csajok leírják az álompasit, akkor?

Figyelt kérdés

Mindig írják, hogy legyen vicces, jófej, nézzen ki jól...

Nade hol van az okos? Nekem fontos, hogy valaki értelmes, és okos legyen. És most nem zsenire gondolok, de én nem randiznék egy bamba cicafiúval, akinek néha vannak jó beszólásai.


2010. jún. 25. 19:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ültem már bmwben, de nem vagyok olyan felszínes szerencsétlen p*na akinek ez mindennél fontosabb:)
2010. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én inkább egy Dodge Charger-t akarok.
2010. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

egyetérket az utolso elöttivel.

nekem már meg van az áélom pasim: magas, jo képű,igaz nem jár BMW-vel, söt nicns is kocsija de nekem nem is kell, és nem is milliomos, de nekem tökéletes, amugy okos, és kedves, vicces is, bár van egy háza, de nem azért szerettem belé, hanem mert magát adta, és nem valami, f.sz kis plazafiut( am nem is ugy öltözködik, de figyel h mit vesz fel...) és imádom, és engem nem érdekel a pénz és az auto, csak h önmagát adja, és nem egy kamu szappanoperás pasit...

2010. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
boccs, utolso vok, de megelöztek igy ma 19:42 esel értek egyet
2010. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"nincs is kocsija" "bár van egy háza" xDDDDD

perszeeeee álszent kis luvnyák xD

2010. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ami azt illeti, családi okokmiatt van háza, de nem is tudtam rola... de azért kössz...
2010. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

luvnyák?:D köszi :) . talán csak nem találkoztál még nővel. P*nával Dunát lehet rekeszteni, de neki bizony kell a bmw, kell a pénz, a csillogás, viszont elég ha napi egyszer - kétszer jol megd*god. AMúgy hozzá se kell szólnod, csak elviselni az ö9nelégült vinnyogását.

Azt meg senki nem mondta, hogy nem jó ha egy férfinak van saját háza. Jó ha van neki, kényelmesebb, de - nálam - nem elvárás, nem kizáró ok ha nincsen, csak egy plusz ha van.

2010. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a pénz v bármi más befolyásolja azt hogy kit szeretünk...soha nem érdekelt hogy melyik pasinak mennyi pénze van...szerintem ez hülyeség,mert jó ha van,de nem mindig előny!
2010. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mindenki a BMW-vel jön, akkora unalmas egy népautó, hogy az valami elképesztő.. Megveszi a sok paraszt használtan, aztán nagy az arca, hogy húúúú, nekem BMW-m van, de raj vagyok! Lassan több BMW van az utakon, mint Suzuki.

Ha már felvágós kocsit akarok mondani, akkor mondjatok Bentley-t, vagy Aston Martint, vagy Maseratit.

2010. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Vagy egy Dodge Charger-t, feketét.
2010. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!