Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha egy 'tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egy 'tökéletes', egy álompasit/csajt elszalasztanátok?

Figyelt kérdés

Egy esélyt sem adnátok a dolognak vele, mert még nem nagyon ismeritek, ő viszont teljesen egyértelművé teszi, hogy bejöttök neki és bepróbálkozik nálatok. Bizonytalanok vagytok és elutasítjátok. Aztán pedig többé már nem érdeklődik. Továbblépnétek? Vagy pedig megpróbálnátok megtalálni a módját hogy újra a közelébe kerülhessetek?

Igazából velem ez történt. De úgy elsőre olyan hihetetlen volt hogy pont ő. Láttam hogy az első pillanattól engem szúrt ki magának. De bizonytalan és bizalmatlan is voltam, és inkább elutasítottam. Ő udvariasan tudomásul vette és többet nem próbálkozott. Pedig párszor találkoztunk azóta. És úgy teszünk mintha soha nem történt volna semmi. Nem is beszéltünk azóta. Szerintem eszembe sem jutott volna semmi vele kapcsolatban ha ő nem próbálkozik. Olyan elérhetetlen a legtöbbek számára, hiszen egy rakat csaj megtenne neki szinte bármit és még annál is többet. Anno még mielőtt végetvetettem volna annak ami igazából el sem kezdődött, volt alkalmam egy kicsit legalább megismerni a valódi személyiségét. És sajnos azt kell mondjam hogy nagyonis bejön, külsőre és belsőre egyaránt. Közben tudom hogy itt akad körülöttem egypár srác, akiknek tetszem. De én csak barátként kezelem őket, bár van aki nekem is tetszene, de nekem nincs kedvem visszaszállni a Földre és újra lejjebb tenni a mércét, azzal a tudattal hogy egy olyan lehetőséget szalasztottam el. Sehogy sem tudom megbocsátani magmnak hogy elutasítottam. Ki fogok én ebből gyógyulni még valaha vagy talán egész életemben bánni fogom..?


2009. okt. 29. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennétek ha egy 'tökéletes', egy álompasit/csajt elszalasztanátok?"


Ha elmúlsz 24-26 éves, rájössz, hogy nincsenek álompasik és álomcsajok. A dolog egész máshogy működik.


"esélyt sem adnátok a dolognak vele, mert még nem nagyon ismeritek... Aztán pedig többé már nem érdeklődik. Továbblépnétek?"


Felmerül a kérdés, hogy ha nem ismersz valakit, és nem is ismerkedsz vele, honnan tudod, hogy álompasi/álomcsaj. A válasz az, hogy nem tudod, hanem képzeled.


"Szerintem eszembe sem jutott volna semmi vele kapcsolatban ha ő nem próbálkozik. Olyan elérhetetlen a legtöbbek számára, hiszen egy rakat csaj megtenne neki szinte bármit és még annál is többet."


Lefordítom női nyelvről magyarra :)


Szóval, a fickó először nem vonzott, "semmi különös". Aztán megláttad, hogy sok nőnek tetszik, beindult a versengő női ösztönöd, és álompasivá alakítottad az illetőt a képzeletedben. Továbbra sem tudsz róla semmit, továbbra is ugyanaz, akire először rá se hederítettél. Közben annyi történt, hogy tudod, hogy sok nő epekedik utána.


Legalábbis általában ezt szokták jelenteni azok a szavak, amiket leírtál.


"Anno még mielőtt végetvetettem volna annak ami igazából el sem kezdődött, volt alkalmam egy kicsit legalább megismerni a valódi személyiségét."


Egy ember "valódi személyiségét" évekig tart megismerni, ha egyáltalán sikerül. Egy nagyon közeli, mély, bizalmas, bensőséges kapcsolatban. Sok híres régi bölcs nyilatkozott olybá, hogy az ember még önmagát sem ismeri meg teljesen, egy élet alatt sem.


"nincs kedvem visszaszállni a Földre és újra lejjebb tenni a mércét"


Bonyoultan fogalmazol. Kurz und gut az egész történet annyi, hogy egy férfi izgat téged, a többi kevésbé, és nem tudod, mitévő légy. A triviális válasz az, hogy mindig közeledj ahhoz a férfihoz, aki vonz. Mivelhogy egyszer élsz.

2009. okt. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

húúú

ezt a kérdést mintha én írtam volna....ugyanazokat a szavakat és gondolatokat írtad le

minden egyes mondatodról a saját sztorim jut eszembe :(

ha gondolod írhatsz privátot

17/L

2009. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kell, tessék megszerezni. Ha megfogott, küldj egy jelet felé, azért nem lép, mert normális és nem fut olyan szekér után, ami nem veszi fel. Valószínűleg egy jelre vár és hidd el, néha elég egy apró gesztus is. Ti nők úgy is tudjátok, hogy ezt, hogy lehet elérni. Én a helyedben lépnék.
2009. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Pont ez a helyzet velem is .De az is igaz h engem is az után kezdett a pasi érdekelni mikor rájöttem h mennyi mindneki oda van érte.És én folyamatosan eltaszítom mikor megakart ölelni és nem hagytam mert közbe meg van neki csaja de azt mondja h értem elhagyná.És látom rajta h érdeklem meg egy buliba smároltunk is.De az is olyan volt h délelött még meg volt a csaja :/.Mindenképp próbálkozz nála, nincs mit veszítened erre már réjöttem énis .
2009. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Aztán megláttad, hoyg sok nőnek tetszik, beindult a versengő női ösztönöd..."


nem. nyilvánvaló volt, hogy sok nőnek tetszik. ezt tudtam amióta csak 'ismertem', az előtt is hogy a való életben találkoztam vele. de csak pusztán ezért nem tetszene. ez olyan dolog mint hogy, nemtudom...pl. Orlando Bloom sok nőnek tetszik, pedig hát nemismerik őt egyáltalán. na de mit tennének ha Orlando Bloommal egyszer találkoznának, és ő rájuk startolna. hát szerintem köpni-nyelni nem tudnának először a meglepetéstől. legalábbis én nem tudtam. ne értsetek félre, ez nem valami kis sulimenője srác akiről én beszélek. nemtudom, ha ide írnám a nevét, akár az is előfordulhat hogy valakinek mondana valamit...pláne ha a googlet vagy a wikipédiát kérdeznétek, biztos informálna titeket XD de azért ezt nyilván nem fogom megtenni.


és mellesleg szerintem nem vette jó néven hogy elutasítottam, bárhogy is próbált udvariasan úgy tenni mintha nem lenne baj. ezért nem tartom jó ötletnek kicsit sem, hogy én próbáljak közeledni hozzá. talán csakazértis lerázna, hogy visszakapjam tőle ami 'visszajár'.

2009. okt. 29. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Pont azt támasztod alá, amit írtam.


"ez nem valami kis sulimenője srác akiről én beszélek. ... ha a googlet vagy a wikipédiát kérdeznétek, biztos informálna titeket"


Tehát híres -> feltételezed, hogy a nők buknak rá -> buksz rá.


Mivel nem ismered, ezért nem tudsz róla semmit. Mivel híres, és a nők a státuszra izgulnak, ezért feltételezed, hogy "álompasi". Izgat a fickó státusza, mint minden nőt. Ezt nem kell szégyellni, biológiai törvény.


"nem tartom jó ötletnek kicsit sem, hogy én próbáljak közeledni hozzá."


Én meg jó ötletnek tartom, mert nincs más megoldás. Különben az egész kérdésed értelmetlen hangosan gondolkodás. Neked kell kezdeményezned, mert a vázolt előzmények után semmilyen magát valamire is becsülő férfi nem fog könyörögni. Egy "álomcsajnak" sem (de mint tudjuk, álomcsajok ugyanúgy nincsenek (csak álmokban), ahogy álompasik sincsenek).


"talán csakazértis lerázna, hogy visszakapjam tőle ami 'visszajár'."


Lehet. De aki nem kockáztat, az nem is nyer.

2009. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Most olvastam unalmamban ezeket a régi cuccokat :)

Azóta mi a helyzet veled, Kérdező? :)

2012. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is olyan fickó vagyok, aki ha egyszer érzi,hogy a nő nem biztos hogy akarja, akkor hagyom a fenébe - felfogással értek eggyet. Szeirntem ez a helyes hozzáállás, a nyomulós kullancs fickókban nincs semmi tartás, pucsolós szobakutya lények. Szóval ha egy nő meg teszetosza,nem tudja hogy mit akar, akkor szerintem ne siránkozzon utána,ha elszalsztotta a lehetőséget. Ha tetszik valaki, akkor kell, ha nem akkor nem. soha nem értettem,hogy mit kell ezen gondolkodni, feltéve ha nem vagy pszichésen problémás, mert az más eset, azt bőven meg lehet érteni, én jól tudom milyen az sajnos.
2012. jún. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!