Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? (lent)

Figyelt kérdés
most ballagtunk,és eggyik o.társam minden nézett,ha ránéztem,elkapta a fejét,seggbe akart csapni,dobált,lelocsolt,nevettetett,és mikor ma msnen megkérdeztem h hiányozni fog e a sok nevetés,meg minden,csak egy mosolygós fejet küldött. ezt mit jelent? h igen? tetszem neki?
2010. jún. 25. 18:21
 1/6 Berny18 ***** válasza:
úristen!!!! TETSZEL NEKI B*ZDMEG!! lépj :)
2010. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak sok rumosbonbont evett a nagymamájánál a ballagási vacsorán.
2010. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondták h tuti bejövök neki,nem mondott semmit
2010. jún. 25. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nem gondolod, hogy túl korai?
2010. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom... talán meg kellene kérdezned face-to-face.. egyébként ezekből, amiket leírtál nem 100% a dolog, mert akkor nem tudom, hogy én már hány embernek jöttem be... pedig csak haverok;) szóval kérdezd meg tőle nyíltan
2010. jún. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-25 18:23

de most komolyan ti bazni szoktatok??

sz-el a helyes:D

amúgy bejössz neki ez 600%, ha meg hebeg habog akkor meg mittomén rádbízom, de minimum ostor:D

2010. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!